دانلود Nomad VPN Russia برای اندروید


دانلود Nomad VPN Russia برای اندروید

دانلود فیلترشکن نوماد روسیه با لینک مستقیم

دانلود Nomad VPN Russia برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروزم براتون یه وی پی ان روس آوردیم!

نوماد وی پی ان روسیه یه فیلترشکنه که در ماه فوریه همین امسال یعنی 2023 منتشر شد و آخرین آپدیتش مربوط ژانویه امساله! خب پس اولین نکته مثبت برای این وی پی ان به روز بودنشه که میدونیم برای یه وی پی ان ویژژگی بسیار مهمی محسوب میشه! از اونجایی که در کشور ما وی پی ان ها بعد از یه مدتی شناسایی میشن و از کار میفتن ، خیلی مهمه که وی پی انی که استفاده میکنید و یا قصد دانلودش رو دارید بروز و جدید باشه تا احتمال کارکردنش هم بیشتر باشه. این اتفاق یعنی از کار افتادن وی پی ان ها در وی پی ان های رایگان خیلی بیشتر اتفاق میفته.

این وی پی ان راجع به خودش توضیحات زیادی نداده و فقط 3 تا ویژگی برای خودش ذکر کرده :

  • امن
  • سریع : فقط سرور های سریع و قابل اعتماد اینجا استفاده میشن
  • بهترین

این وی پی ان برای اینکه بتونه روی دستگاه شما عملکرد مناسبی داشته باشه، دستگاه شما باید حداقل اندروید 8 و یا 8 به بالا رو دارا باشه تا از نظر نرم افزاری با اجرای این وی پی ان مشکلی نباشه. این وی پی ان روی گوگل پلی قرار گرفته و تعداد دانلود زیادی نداشته و مجموعا نزدیک بیشتر از ده هزار دانلود رو نجربه کرده. البته این عدد با توجه به مدت زمان انتشار این وی پی ان تا الان اونقدر هم کم نیست. یعنی فقط همین مدت کمتر از یکسال رو وقت داشته تا بتونه برای خودش یه اسمی در کنه!

نکته جالب اینجاست که این وی پی ان دسترسی های اضافی از گوشیتون رو نمیخواد و کلا 3 تا دسترسی از گوشیتون رو نیاز داره : اجازه دسترسی به مشاهده اتصالات شبکه – دسترسی کامل شبکه اینترنت – کنترل ویبره دستگاه

الان که این پست نوشته میشه آخرین نسخه این برنامه نسخه 2.6.7 است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *