دانلود فیلتر شکن Nomad Vpn 2023 با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Nomad Vpn 2023 با لینک مستقیم

فیلتر شکن نامحدود Nomad Vpn 2023 برای اندروید

ما به کمک یک فیلتر شکن سریع و سرور های بی نظیرش مانند برنامه Nomad Vpn 2023 می توانیم به راحتی وب سایت های مسدود شده از جمله سایت های ویدیویی و سایر سایت های کاربردی که به دلیل محدودیت جغرافیایی و فیلترینگ در دسترس ما نیستند، باز کنیم.
همچنین می توانیم از فیلترینگ تمامی شبکه های اجتماعی نظیر یوتیوب، تلگرام، فیسبوک، توئیتر و .. عبور کنیم .

فیلتر شکن Nomad Vpn 2023 دارای سرورهای پرسرعت

سرور های پرسرعت این فیلتر شکن در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و یک پوشش جهانی را برای کاربران ایجاد کرده اند. کشور هایی مانند ایالات متحده آمریکا، انگلستان، آلمان، هلند و… از جمله کشور هایی هستند که سرور این برنامه از آن ها پشتیبانی می کند.
متصل شدن به سرور های این وی پی ان به ما این امکان را می دهد که بدون محدودیت به تمامی موارد فیلتر شده دسترسی پیدا کنیم .

Screenshot image

رمزگذاری قوی و هوشمند

هنگامی که از این وی پی ان استفاده می کنیم و به سرور های آن متصل می شویم. این برنامه با عبور دادن اتصالات ما از یک تونل رمزگذاری شده ایمن، اتصالاتمان را رمزگذاری می کند.
بنابراین تا زمانی که به سرور های این برنامه متصل هستیم و به کمک آن به مرور گردی در اینترنت می پردازیم. به دلیل اتصال غیرقابل نفوذ و ایمنی که برا ما فراهم شده است، از تمامی خطرات احتمالی که ممکن است امنیت سایبری ما را به خطر بیندازد محافظت خواهیم شد.

Screenshot image

ایمنی بالای حریم شخصی

این برنامه متعهد می شود که هنگامی که ما از این برنامه استفاده می کنیم به هیچ عنوان سوابق مرور ما را ذخیره نکند و یا اطلاعات خصوصی ما را به اشتراک نگذارد. پس تا زمانی که از این برنامه برای گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنیم. می توانیم با خیالی راحت و آسوده به مرورگردی در اینترنت بپردازیم و از اینترنت پرسرعت و نامحدود لذت ببریم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *