روش دریافت Nos VPN برای کاربران اندرویدی


روش دریافت Nos VPN برای کاربران اندرویدی

نصب فیلتر شکن قوی Nos VPN برای استفاده از تلگرام

فیلتر شکن Nos VPN ابزاری است که خدمات وی پی ان را در اختیار شما قرار می‌ دهد. شما می‌ توانید این برنامه را از طریق گوگل پلی و یا سایر سایت‌ های ارائه دهنده فیلتر شکن ‌های مختلف دانلود و نصب کنید. و از خدمات موجود در آن برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها استفاده کنید.

پشتیبانی Nos VPN از زبان فارسی

هنگامی که وارد برنامه می‌ شوید با نکته عجیب مواجه می‌ شوید و آن هم زبان فارسی برنامه است. در واقع گزینه ‌های برنامه به صورت فارسی نمایش داده شده است. برای مثال برای اتصال باید بر روی گزینه بزن بریم ضربه بزنید تا بتوانید از خدمات وی پی ان برنامه برخوردار شوید.

سرور های متعدد در آمریکا

این برنامه دارای سرور های متعددی در کشور آمریکا می‌ باشد. که به شما این امکان را می‌ دهد پس از برقراری اتصالتان به راحتی در اینترنت گشت و گذار کنید. و از اینترنت آزاد و بین المللی لذت ببرید. چرا که این برنامه تمامی محدودیت‌ ها را برای شما دور خواهد زد.

دیدن تبلیغات در ازای دریافت خدمات رایگان

شما نیازی به پرداخت هزینه جهت استفاده از خدمات این برنامه ندارید. اما در عوض باید به تماشای تبلیغات موجود در این برنامه بپردازید. تا پس از تماشای تبلیغات بتوانید از اتصال برقرار شده استفاده کافی را ببرید.

اتصال کاملا مطمئن به فیلتر شکن Nos VPN

این برنامه تمام سعی خود را می‌ کند تا برای کاربرانش بهترین نوع اتصال را فراهم کند. تا با کسب رضایت آن ها تعداد طرفداران خود را افزایش دهد.
این برنامه برای تحقق پیوستن اتصال ایمن برای کاربرانش انواع تدابیر را در نظر گرفته است. همچنین گفتنی است هنگامی که می‌ خواهد اتصال ما برقرار شود، به خوبی بررسی می‌ کند تا بهترین نوع اتصال را داشته باشید.

به طور کلی می‌ توان گفت این برنامه می‌ تواند به ما اینترنتی آزاد و بین الملل را هدیه کند. هرچند که گزینه ‌های بهتر و محبوب‌ تری در بازار وجود دارد اما به دلیل تعداد کاربران کم این گزینه بهتر خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *