دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن NT VPN برای اندروید


دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن NT VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن رایگان ان تی برای کامپیوتر

با افزایش شدت محدودیت های اینترنتی بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار از کار افتاده اند و دیگر از قدرت و سرعت لازم برای دور زدن محدودیت ها برخوردار نیستند. در نتیجه شما نیاز به فیلتر شکنی دارید که همچنان از قدرت و سرعت کافی برای رفع انسداد سایت ها و برنامه های مسدود شده برخوردار باشد. فیلتر شکن NT VPN یک برنامه مطمئن و پرسرعت می باشد. که به شما امکان دور زدن انواع محدودیت‌ ها را می دهد و شما می توانید با دانلود و نصب این برنامه بر روی دستگاه اندرویدیتان از تمامی خدمات اینترنتی که تا پیش از این برنامه از آن ها محروم بودید برخوردار شوید.

افزایش سرعت اتصال شما با برنامه NT VPN

این برنامه از سرور های بسیار با کیفیت و پرقدرتی برخوردار است که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. در نتیجه شما در هر کجا از این کره خاکی می توانید به سرور های این برنامه متصل شوید و از خدمات اینترنتی محدود شده استفاده کنید. این برنامه از کیفیت و سرعت بالایی برخوردار است پس می توانید تنها با متصل شدن به سرور هایش در زمان کوتاهی به خدمات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.

Screenshot imageScreenshot imageScreenshot image

پروتکل های امنیتی فیلتر شکن NT VPN

این فیلتر شکن از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و از اقدامات امنیتی و پروتکل های بسیاری برای افزایش امنیت سایبری شما استفاده می‌ کند. در نتیجه هنگامی که به سرور های این برنامه متصل می‌ شوید می‌ توانید با خیال راحت و آسوده از تمامی خدمات اینترنتی لذت ببرید. چرا که این برنامه از شما در برابر تمامی خطرات احتمالی محافظت به عمل می آورد.

تماشای آنلاین فیلم و سریال و بازی کردن

شما به کمک این برنامه می توانید از سرگرمی های مسدود شده نیز استفاده کنید. یعنی با استفاده از این برنامه می توانید به تماشای آنلاین فیلم و سریال از سایت های بین المللی و فیلتر شده با کیفیت بالا و به صورت بدون سانسور بپردازید. همچنین می توانید انواع بازی های آنلاین فیلتر شده را رفع انسداد کنید. و از گیم پلی روان و بی نظیر لذت ببرید. چرا که پینگ شما با استفاده از این برنامه کاهش پیدا می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *