دانلود nush vpn برای اندروید


دانلود nush vpn برای اندروید

دانلود فیلترشکن نوش با لینک مستقیم

دانلود nush vpn برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدید دیگه به نام نوش که با اینکه اسم عجیبی برای یه وی پی انه ولی تا اینجا آمار نسبتا خوبی از خودش به جا گذاشته! همونطور که اکثر وی پی ان ها رو میشه روی پلتفرم گوگل پلی پیدا کرد ، این وی پی ان هم از گوگل پلی قابل دانلوده و آماری هم که براش ثبت شده نشون میده که بیشتر از صد هزار نفر از کاربران گوگل پلی این وی پی ان رو دانلود کردن و بهش نمره ۴.۴ رو هم بهش دادن که نمره خوبی هم برای یه وی پی ان محسوب میشه!

همونطور که میبینید در بنر های طراحی شده برای این وی پی ان از زبان فارسی استفاده شده و همینطور در قسمت اسم این وی پی ان هم کلمات فارسی وجود داره! این وی پی ان رایگانه و برای استفاده ازش نیازی به خرید اشتراک یا چیزی نیست! از طرف دیگه محدودیتی هم برای شما وجود نداره و شما میتونید بدون نگرانی از محدودیت حجمی یا زمانی از این وی پی ان لذت ببرید!

ویژگی دیگه این وی پی ان داشتن سرور های متعدد و به تعداد زیاده که البته این سرور ها بر اساس اپراتو های مختلف دسته بندی شدن و شما میتونید با توجه به اپراتور خودتون سرور مناسب خودتون رو انتخاب کنید و با بالاترین سرعت ممکن برای اپراتور خودتون از دنیای اینترنت آزاد لذت ببرید!

کمتر وی پی انی پیدا میشه که سرورهاش رو براتون به تفکیک سازگاری با اپراتور براتون دسته بندی کرده باشه!

همینطور لازم به ذکره که این وی پی ان آخرین آپدیت خودش رو همین امسال یعنی سال 2023 منتشر کرده و از این رو میشه حدس زد که احتمالا سرور های سرپا و سالم و فعالی هم براتون آماده کرده تا با اتصال به اونها از محدودیت ها عبور کنید و به وبسایت ها و برنامه های مختلف دسترسی داشته باشید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *