دانلود فیلتر شکن رایگان N VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان N VPN برای اندروید

لینک دانلود برنامه ان وی پی ان

امروزه به دلایل مختلف اینترنت کشور ایران دچار محدودیت ها و فیلترینگ بسیاری شده است. به طوری که بسیاری از کاربران اینترنت از بسیاری از خدمات اینترنتی محروم هستند. و توانایی استفاده از تمام ظرفیت های اینترنتی و وب سایت های مختلف را ندارند. برنامه N VPN فیلتر شکنی پر قدرت می باشد‌ که به کاربران در دور زدن محدودیت ها و فیلترینگ کمک می‌ کند. در نتیجه کاربران با استفاده از این برنامه می توانند به محتوای مورد نیازشان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنند. و با استفاده از این فیلتر شکن از تمامی ظرفیت های اینترنت بین المللی برخوردار شوند. شما با استفاده از این برنامه می توانید از تمامی شبکه های اجتماعی فیلتر شده مانند توییتر، اینستاگرام، تلگرام و سایر موارد استفاده کنید. و از خدمات این برنامه های بی نظیر بهره مند شوید.

امنیت تضمین شده برنامه N VPN

از مهمترین ویژگی هایی که یک فیلتر شکن خوب باید از آن برخوردار باشد، امنیت بسیار بالا می باشد. چرا که امروزه با افزایش روز افزون نیاز کاربران به فیلتر شکن ها برنامه هایی وارد بازار شده‌اند، که باعث می‌ شوند اطلاعات کاربران به سرقت برده شود. و از این طریق از کاربران سوء استفاده می شود. ولی این وی پی ان ایمن، با درجه امنیت بالا می باشد، که حفظ اطلاعات شما را تضمین می کند. علاوه‌ بر آن در راستای حفاظت از اطلاعات شما پروتکل های امنیتی و اقدامات امنیتی بسیاری را استفاده می کند. به همین دلیل است که این برنامه یکی از ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد.

Screenshot image

خدمات رایگان فیلتر شکن N VPN

نکته قابل توجه در مورد این فیلتر شکن رایگان بودن تمامی خدماتی است که به کاربران خود ارائه می کند. در واقع شما برای استفاده کردن از این برنامه نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نخواهید داشت. و می توانید به صورت کاملا رایگان از این برنامه و خدمات بی‌ نظیرش بهره مند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *