دانلود فیلتر شکن Oasis Vpn برای آیفون + رایگان


دانلود فیلتر شکن Oasis Vpn برای آیفون + رایگان

دانلود لینک مستقیم برنامه نامحدود Oasis Vpn

شما با دانلود برنامه Oasis Vpn می توانید به راحتی هر چه تمام تر از تمامی ظرفیت اینترنت بهره مند شوید. چرا که امروزه به دلیل محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت استفاده از تمامی خدمات موجود در سایت ها، بدون فیلتر شکن ممکن نیست. این اپلیکیشن یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. و به منظور ارائه بهترین خدمات ممکن به کاربران طراحی شده است.

شما به وسیله این برنامه می توانید تمامی محدودیت‌ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید. و به کمک سرورهای پرسرعت این برنامه در سریع ترین زمان ممکن به محتوای مورد نظرتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید.

فیلتر شکن Oasis Vpn مناسب برای تمامی داده ها

این وی پی ان، فیلتر شکنی می باشد که با تمامی داده های اینترنت سازگار است. و برای برخورداری از خدمات آن نیازی به نوع خاصی از داده ندارید. بدین معنا که این برنامه ی بسیار پر قدرت با تمامی داده های اینترنتی مانند 3G , 4G و وای فای کار می کند. و با هر نوع داده ای شما می توانید از اینترنت پرسرعت و بدون محدودیت لذت ببرید.

سرور های پر قدرت و با سرعت بالای برنامه Oasis Vpn

همان طور که گفته شد، شما می توانید با دانلود این برنامه از اینترنت بدون محدودیت و فیلترینگ لذت ببرید. دلیل اصلی قدرت بالای این برنامه و همچنین سرعت بی نظیر این فیلتر شکن وجود سرور های با کیفیت آن در سراسر نقاط جهان می باشد. این سرورها با ایجاد یک پوشش جهانی برای کاربران سرعت اتصالی بی نظیر و پهنای باند نامحدود را فراهم می کند. شما به کمک این برنامه می توانید به تمامی کارهای روزمره خود برسید. و نیازهای اینترنتی خودتان را پاسخ بدهید.

Screenshot image

استفاده از شبکه های اجتماعی

به لطف قدرت بالایی که این وی پی ان از آن برخوردار می باشد. شما می توانید از آن به منظور رفع فیلترینگ شبکه‌ های اجتماعی مسدود شده استفاده کنید. و به کمک این برنامه از خدمات شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام بهره مند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *