دانلود فیلتر شکن رایگان Octavia VPN نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن رایگان Octavia VPN نسخه اصلی

فیلتر شکن نامحدود اکتاویا وی پی ان برای اندروید

فیلتر شکن Octavia VPN که از بهترین برنامه های ارائه دهنده خدمات وی پی ان می باشد. به شما اتصالی پرقدرت و با سرعت بالا را به منظور رفع انسداد تمامی محدودیت های موجود در اینترنت هدیه می کند. شما با کمک این فیلتر شکن پر قدرت می توانید از تمامی خدماتی که تا پیش از این برنامه از آن ها محروم بوده اید، استفاده کنید.

حفاظت از حریم خصوصی

هنگامی که شما به یک فیلتر شکن متصل می‌ شوید. اگر آن فیلتر شکن از قدرت و امنیت کافی برخوردار نباشد، حریم خصوصی شما در خطر خواهد بود. چرا که افراد ثالث مانند هکرها می ‌توانند با نفوذ کردن به اتصالات شما، اطلاعات خصوصی شما را به سرقت ببرند و حتی به دستگاهتان آسیب بزنند.
اما اکتاویا وی پی ان به کمک اقدامات و پروتکل های امنیتی خود از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. و از شما و حریم خصوصیتان هنگام مرورگردی در اینترنت محافظت می کند و از به سرقت رفتن اطلاعات شما جلوگیری می کند.

ایجاد اتصالی ناشناس با برنامه Octavia VPN

یکی از اقدامات امنیتی این وی پی ان فراهم کردن بستری مناسب به منظور مرورگردی شما به صورت ناشناس در فضای اینترنت می باشد. که این اپلیکیشن با پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما سبب می‌ شود که بتوانید به صورت کاملاً ناشناس در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازید. به صورتی که هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نباشد.

Screenshot image

افزایش سرعت اتصال شما توسط فیلتر شکن Octavia VPN

سرور های این برنامه همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. این پوشش جهانی سبب می‌ شود که این فیلتر شکن برای شما اتصالی پایدار و پرسرعت را ایجاد کند. که این اتصال پرسرعت به شما امکان می‌ دهد تا در سریع ترین زمان ممکن با رفع انسداد محدودیت ها به خدمات مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. و از دسترسی به اینترنت آزاد و بین‌ المللی لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *