دانلود فیلتر شکن OctaVPN برای گوشی موبایل


دانلود فیلتر شکن OctaVPN برای گوشی موبایل

نصب برنامه قوی OctaVPN برای کامپیوتر

برنامه OctaVPN یکی از فیلتر شکن‌ های قوی و قدرتمند موجود در بازار است. که شما می‌ توانید از آن برای رفع محدودیت‌ های اینترنتی استفاده کنید.
البته گفتنی است که تمامی موارد گفته شده ادعای سازندگان است. و به دلیل ناشناخته بودن این برنامه نمی‌ توان صحت آن ها را تایید و یا تکذیب کرد. اما به طور کلی شما می‌ توانید این برنامه را در گوگل پلی به راحتی دانلود و نصب کنید.

۱_ سرور های جهانی برنامه OctaVPN

این برنامه از تعداد بسیار زیادی سرور در سراسر نقاط جهان برخوردار است. برای مثال در کشور هایی مانند استرالیا، آرژانتین، شیلی، چین و سایر نقاط جهان دارای سرور است. این ویژگی باعث می‌ شود که شما بتوانید به سادگی در هر کجا به خدمات وی پی ان دسترسی داشته باشید. چرا که یک پوشش جهانی مناسب و بی‌ نظیر برای شما فراهم خواهد شد.

Screenshot image

۲_ استفاده از حریم خصوصی مطمئن با ویژگی های زیر:

این برنامه به کمک بهترین اقدامات امنیتی حریم خصوصی مطمئن و بی‌ نظیر را برای شما فراهم خواهد کرد.
به طوری که هیچ کدام از فعالیت ‌های آنلاین شما ذخیره نخواهد شد. و این برنامه تحت هیچ شرایطی بر روی فعالیت‌ های آنلاین شما نظارتی انجام نخواهد داد.
ضمن اینکه حافظ امنیت خصوصی شما خواهد بود و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلاعات شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی‌ دهد و به آن ها نمی‌ فروشد.

Screenshot image

۳_ رابط کاربری عالی فیلتر شکن OctaVPN

این برنامه از یک رابط کاربری ساده و مناسب برخوردار است. که به شما این امکان را می‌ دهد تنها با چند کلیک ساده به سروری قدرتمند و سریع در سراسر نقاط جهان متصل شوید.
به طور کلی این فیلتر شکن یک ابزار محبوب و بی‌ نظیر است. که می‌ تواند به شما بهترین خدمات موجود در اینترنت را هدیه کند. و شما بدون هیچگونه مشکلی می‌ توانید از آن استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *