دانلود فیلتر شکن Octohide VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Octohide VPN با لینک مستقیم

فیلتر شکن رایگان و سریع اکتوهاید وی پی ان

شما میتوانید با استفاده از فیلترشکن Octohide VPN به برنامه ها و سایت های محدود شده دسترسی پیدا کنید. و با دور زدن محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر روی آن ها از محتوای آن ها استفاده کنید. شما با دانلود این وی پی ان یک ابزار همراه در کنار خود خواهید داشت که میتوانید با استفاده از آن تمامی کار های روزانه خود را انجام بدهید.
همچنین تمامی خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد و شما برای استفاده از آن نیازی به هیچ گونه هزینه کردن نخواهید داشت.

بدون هیچ گونه محدودیت

شما برای استفاده از این وی پی ان هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. یعنی هر زمان که بخواهید میتوانید به سرورهای بینظیر این وی پی ان که موجب افزایش پهنای باند و سرعت شما میشوند متصل شوید. و با استفاده از این برنامه ب راحتی تمامی محدودیت های اعمال شده را دور بزنید. در کل با دانلود نسخه جدید این برنامه، تجربه ای بی نظیر از یک اینترنت آزاد و نامحدود را به شما هدیه میکند.

کاهش مصرف باتری و حجم اینترنت توسط Octohide VPN

وی پی ان اکتوهاید بر خلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار که با مصرف کردن باتری دستگاه شما، باعث هدر رفتن انرژی میشوند. مقدار کمتری از باتری شما را مصرف میکند و دیگر لازم نیست که نگران کمبود باتری خود باشید. همچنین با نوع کار کردی که دارد بر خلاف فیلتر شکن های دیگر حجم کمتری از اینترنت را مصرف میکند و به شما در کمتر کردن هزینه ها به صورت غیر مستقیم کمک میکند.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات شما با Octohide VPN

این برنامه برای ایجاد کردن اتصالی پایدار و مطمئن و افزایش امنیت شما اتصالات شما را رمزگذاری میکند. تا از خطرات احتمالی ای که احتمالا شما را تهدید خواهد کرد محافظت کند. و سبب میشود که شما بتوانید با خیال راحت با استفاده از هر داده ای در دنیای اینترنت گشت و گذار کنید و به کار های روزانه خود بپردازید. بنابراین با این برنامه هیچ شخص ثالتی نمی تواند به داده های شما دسترسی پیدا کند و از شما سواستفاده کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *