دانلود فیلتر شکن ODE VPN برای اندروید + لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن ODE VPN برای اندروید + لینک مستقیم

فیلتر شکن پر سرعت او دی ای نسخه مود شده برای کامپیوتر

استفاده از فیلتر شکن ODE VPN ،می تواند به شما در رفع انسداد همه برنامه ها و سایت های فیلتر شده در کشور کمک کند. این برنامه به شما اطمینان می دهد که می‌ توانید محدودیت‌ های جغرافیایی را دور بزنید. و بتوانید از تمام پیام رسان های فیلتر شده مثل تلگرام و واتساپ بدون هیچ مشکلی استفاده کنید. و به محتوای مورد نیازتان به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید.

ایمنی بالای فیلتر شکن ODE VPN

این برنامه برای افزایش امنیت کاربران خود اقدامات گوناگونی را در نظر گرفته است. بنابراین تا هنگامی که از این برنامه استفاده می کنید و به سرور های آن متصل می‌ شوید، اطلاعات شخصی و دستگاه شما در امنیت کامل خواهد بود. از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه می توان به رمزگذاری اتصالات کاربران و یا فراهم کردن بستری که با استفاده از آن کاربران می‌توانند به مرور ناشناس و ایمن دسترسی پیدا کنند، اشاره کرد. گفتنی است که مرور ناشناس با پنهان کردن آی پی حقیقی کاربران ممکن شده است.

Screenshot image

دانلود تمامی بازی ها

او دی ای وی پی ان بهترین برنامه برای بازی های موبایل به صورت رایگان است. چرا که این برنامه ‌سرعت اتصال شما را افزایش و درنتیجه پینگ شما را در بازی کاهش می دهد. تا تاخیر در بازی های موبایل را کاهش و رفع کند.
همچنین این برنامه اتصال شما را بهینه می کند و سرعت اتصال شما را برای تجربه بهتر بازی کردن افزایش می دهد.

استفاده از برنامه ODE VPN بدون محدودیت

شما برای برخورداری از خدمات این برنامه هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. این بدان معنا است که هر ساعت از شبانه روز و به هر مقدار که مورد نیازتان است می توانید به سرور های این برنامه متصل شوید. و از آن برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی و دسترسی سریع به محتوای مورد نیازتان استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *