آموزش نصب راحت برنامه قوی OG VPN از سایت گوگل پلی


آموزش نصب راحت برنامه قوی OG VPN از سایت گوگل پلی

دانلود فیلتر شکن OG VPN نسخه جدید

با افزایش شدت محدودیت‌ ها تعداد فیلتر شکن ‌هایی که فعال هستند و می‌ توانند قدرت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها را برای شما فراهم کنند با کاهش روبرو شده است. و کمتر فیلتر شکنی قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا به شما می باشد.
فیلتر شکن OG VPN یکی از این معدود فیلتر شکن ‌هایی می‌ باشد که با وجود افزایش شدت محدودیت ‌ها همچنان از قدرت بالایی برخوردار است. و می‌ تواند به سادگی شرایط لازم برای دسترسی به خدمات فیلتر شده را برای شما فراهم کند.

خدمات رایگان پیش فرض در برنامه OG VPN

این برنامه با وجود اینکه فعال می‌ باشد و از قدرت نسبتاً مناسبی نیز برخوردار است. اما خدماتش را به صورت رایگان نیز ارائه می‌ کند و شما برای استفاده از این برنامه نیازی به هزینه کردن ندارید. بلکه می‌ توانید تنها با تماشا کردن تبلیغات برنامه به صورت مستقیم از خدمات بی‌ نظیر آن برخوردار شوید.

محدودیت زمانی جهت استفاده از برنامه OG VPN

همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد، پس از اینکه اتصال شما به سرور ها برقرار شد. مدت زمان محدودی می‌ توانید از این برنامه استفاده کنید. این موضوع را می‌ توانید با خریداری کردن اکانت پرمیوم برنامه حل کنید. و به صورت نامحدود و بدون محدودیت زمانی و حجمی از این فیلتر شکن بی‌ نظیر برخوردار شوید.

قدرت بسیار بالای سرور ها

در فیلم کاملا مشخص بود زمانی که بر روی گزینه اتصال ضربه می ‌زنید در سریع ‌ترین زمان ممکن اتصال شما به سرور های برنامه برقرار می شود.
این ویژگی تنها زمانی امکان ‌پذیر خواهد بود که سرور ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. پس می‌ توان نتیجه گرفت که سرور های این برنامه همگی از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. که می‌ توانند چنین اتصال سریعی همراه با سرعت بالایی را برای شما فراهم کنند.

هنگامی که بخش نظرات کاربران را بررسی می‌ کنید. خواهید فهمید که کمتر کاربری به این برنامه امتیاز پایین داده است. که نشان از کیفیت بالای برنامه است. به طور کلی این وی پی ان از میان ۱۰ هزار کاربری که آن را از طریق گوگل پلی نصب کرده اند. توانسته است امتیاز مناسب ۴.۵ را دریافت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *