نحوه فعال سازی رایگان Okey VPN برای بازی


نحوه فعال سازی رایگان Okey VPN برای بازی

نصب اوکی وی پی ان نسخه جدید و رفع باگ شده

یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار که شما می‌ توانید از آن به عنوان دستیار اینترنتی خود استفاده کنید. تا به کمک آن محدودیت ‌های اینترنتی را دور بزنید، فیلتر شکن Okey VPN می‌ باشد.
این برنامه که از فیلتر شکن ‌های موجود در گوگل پلی است. می تواند قدرت و سرعت لازم را برای رفع انسداد کردن محدودیت ها فراهم کند. البته گفتنی است به تازگی این برنامه دچار افت کیفیت شدیدی شده است و با بسیاری از اتصالات فعال نمی شود.

غیر قابل استفاده با اینترنت خانگی

این فیلتر شکن به دلیل ضعیف شدن سرور هایش دیگر با استفاده از بسیاری از اینترنت‌ های موجود سازگار نیست. و نمی ‌تواند اتصالی مناسب و قدرتمند را برای شما ایجاد کند. برای مثال همانطور که در فیلم مشاهده می‌ کنید شما به کمک وای فای و اینترنت خانگی نمی‌ توانید به سرور های این برنامه متصل شوید.

سرور های بدون محدودیت برنامه Okey VPN + رایگان

شما هنگام استفاده از این برنامه و خدمات با کیفیت آن که امروزه با افت شدیدی روبرو شده اند. هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت و می‌ توانید هر زمان که به خدمات وی پی ان احتیاج داشتید. به سرور های این برنامه متصل شوید و بدون محدودیت زمانی و حجمی از برنامه استفاده کنید.

همچنین این برنامه به صورت پیش فرض تمامی خدماتش را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است و شما می‌ توانید بدون اینکه هزینه پرداخت کنید. به سرور های این برنامه متصل شوید و از قدرت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید. و از این طریق محدودیت های اعمال شده بر فعالیت های مورد علاقه خود را دور بزنید.

برنامه Okey VPN مناسب برای انجام بازی های آنلاین

تا قبل از اینکه این برنامه دچار افت شدیدی شود. سرور های آن مناسب برای انجام بازی‌ های آنلاین فیلتر شده بودند. چرا که پینگ شما را به شدت کاهش می‌ دادند و این امکان را به شما می‌ دادند. تا بتوانید از یک گیم پلی زیبا و روان و همچنین بدون تاخیر ضمن رفع انسداد کردن این بازی ‌ها برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *