دانلود فیلتر شکن oko vpn برای اندروید + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن oko vpn برای اندروید + نسخه جدید

فیلتر شکن رایگان اوکو وی پی ان

برنامه oko vpn یک فیلترشکن سریع و قدرتمند برای دسترسی نامحدود شما به اینترنت است. شما میتوانید با استفاده از این وی پی که از سرعت بسیار بالایی برخوردار است به راحتی فیلترینگ و سانسورینگ اینترنت را دور بزنید. و بدون هیچ محدودیتی به محتوای برنامه های مختلف و سایت هایی که محدود شده اند دسترسی پیدا کنید.
اوکو وی پی ان هم چنین از امنیت بالایی برخوردار است بنابراین نیازی نیست از بابت امنیت خودتان نگران باشید.

امنیت همه جانبه oko vpn

شما برای استفاده از این فیلتر شکن نیازی به ثبت نام ندارید. بنابراین در واقع نیازی به ثبت اطلاعات شخصی شما نیست ، که این موضوع احتمال سواستفاده از شما را کاهش میدهد. علاوه بر آن این برنامه با استفاده از یک تونل امن و رمزگذاری شده، اتصالات شما را ایمن میکنند. این ویژگی سبب میشود که دسترسی به اطلاعات شخصی شما برای افراد سود جو غیر ممکن شود.

خدمات رایگان فیلتر شکن oko vpn

تمامی خدمات این فیلتر شکن رایگان است و نیازی به هزینه کردن شما نیست. در نتیجه این ویژگی این برنامه را بالاتر از برنامه های هم رده خود قرار میدهد. و به همین واسطه این فیلتر شکن توانسته است رضایت کاربران را جلب کند و خود را به عنوان یک وی پی ان محبوب معرفی کند.

Screenshot image

دیگر امکانات فیلتر شکن اوکو

ویژگی های دیگری همچون سرعت بالا و سرور های متعدد در سراسر جهان با کیفیت بالا و تیم پشتیبانی قوی که به صورت ۲۴ ساعته آماده برای پاسخگویی به مشکلات شما هستند نیز در این مهم ، بی تاثیر نبوده اند. گفتنی است این فیلتر شکن با تمامی داده های اینترنت همچون Wi-Fi و 3G و 4G و غیره کار میکند. برای استفاده از آن نوع خاصی از اینترنت مورد نیاز نیست. همچنین این برنامه از پروتکل های امنیتی قوی و کاربردی ای برخوردار است که پروتکل kill switch یکی از این موارد است .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *