دانلود فیلتر شکن Ok Vpn نسخه اصلی + برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن Ok Vpn نسخه اصلی + برای گوشی همراه

فیلتر شکن رایگان اوکی وی پی ان برای اندروید

شما به کمک فیلتر شکن پرسرعت و بی نظیر Ok Vpn می توانید تمام محدودیت‌ ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را در سریع ترین زمان ممکن دور بزنید. و به محتوای مورد نظرتان در سایت ها و برنامه های فیلتر شده به راحتی دسترسی پیدا کنید. چون به کمک این برنامه و ویژگی های عالی و منحصر به فردش از تجربه بی نظیر از اینترنت آزاد و نامحدود را بهره مند خواهید شد. و به کمک آن به تمامی ظرفیت های اینترنت بین الملل دسترسی پیدا خواهید کرد.

افزایش حریم خصوصی اطلاعات

یکی از ویژگی‌ های مثبت این برنامه این است که از اطلاعات و حریم شخصی شما کاملاً حفاظت می کند. و هرگز داده های شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد. همچنین بر فعالیت شما نظارتی انجام نمی دهد و سوابق مرور شما را ذخیره نمی کند.

Screenshot image

سرور های مختلف فیلتر شکن Ok Vpn

اوکی وی پی ان دارای سرور های با کیفیت و متعدد در سراسر نقاط جهان است. که به راحتی می توانید هر کدام از این سرور ها را به دلخواه و بر اساس سرعت انتخاب کنید. یا به برنامه اجازه دهید تا به صورت خودکار شما را به بهترین و با کیفیت ترین سرور در آن لحظه متصل کند.

سرعت بسیار بالا

همان طور که پیش تر به آن اشاره شد این برنامه از سرور های بسیار با کیفیتی برخوردار است. که به کمک این سرور ها می تواند اتصالی پایدار و پر سرعت را برای کاربران فراهم کند. به همین دلیل است که این برنامه از محبوبیت زیادی در نزد کاربران برخوردار است. و تعداد زیادی از کاربران از این وی پی ان به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده می کنند.

Screenshot image

خدمات رایگان فیلتر شکن Ok Vpn

تمامی خدماتی که این برنامه به کاربران خود ارائه می کند رایگان می باشد. و شما برای برخورداری از این خدمات نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. بنابراین می توانید به صورت کاملا رایگان از این برنامه و خدمات بی نظیرش برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *