دانلود فیلتر شکن Olive VPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن Olive VPN برای گوشی

دانلود اُلیو وی پی ان با لینک مستقیم

در کشور ما فیلتر شکن‌ های متعددی با نام‌ های مختلف وجود دارد. که باعث می‌ شوند ما با اتصال به آن ها و نصب یکی از آن ها بتوانیم به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم. یکی از این فیلتر شکن‌ ها با اسم بامزه برنامه Olive VPN می‌ باشد. این برنامه می‌ تواند خدمات خوب و نامحدودی را به کاربران خود ارائه دهد. تا آن ها بتوانند به سادگی به اپلیکیشن‌ های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

با فیلتر شکن Olive VPN محدودیت های زیر را از بین ببرید

همانطور که گفته شد شما با استفاده از این فیلتر شکن می‌ توانید انواع محدودیت‌ ها را از بین ببرید. به عنوان مثال با اتصال به سرور های این برنامه به سادگی می‌ توانید به سایت‌ ها و اپلیکیشن‌ هایی مانند تلگرام، اینستاگرام و واتساپ دسترسی پیدا کنید.
علاوه بر آن به راحتی می‌ توانید بازی‌ های آنلاین را با بهترین کیفیت انجام دهید و از پینگ عالی که این برنامه برای شما فراهم می‌ کند، لذت ببرید.

نمایش فعالیت فیلتر شکن Olive VPN در نوار اعلان

یکی دیگر از قابلیت‌ هایی که این فیلتر شکن و بسیاری دیگر از فیلتر شکن‌ های دیگر آن را دارند. این است که تمام فعالیت‌ هایی که شما با این برنامه انجام می‌ دهید در نوار اعلان این برنامه قابل رویت است. همچنین شما می‌ توانید بدون اینکه وارد فیلتر شکن شوید اتصال خود را از همین طریق قطع یا وصل کنید.

Screenshot image

وجود سرور های نامحدود در سراسر جهان

مهم ترین ویژگی این فیلتر شکن سرور های نامحدود و پرسرعتش می‌ باشد که در سراسر کشور پراکنده شده است. به گونه‌ای که شما وقتی این برنامه را برای خود نصب می‌ کنید وارد لیست نامحدودی از سرور ها می‌ توانید بشوید. تا با مقایسه سرعت این سرور ها بتوانید یکی از پرقدرت‌ ترین آن ها را انتخاب کنید. و با متصل شدن به آن بتوانید به صورت نامحدود در کشور مرور کنید.

البته این فیلتر شکن ویژگی‌ های دیگری دارد که ما در اینجا فقط به چند مورد از آن ها اشاره کردیم. ولی وقتی این برنامه را از طریق برنامه گوگل پلی بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنید. می‌ توانید به خدمات ویژه دیگر این برنامه از جمله رابط کاربری ساده و اتصال خودکار آن دسترسی پیدا کنید و هر نوع فیلترینگی را از بین ببرید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *