دانلود فیلتر شکن Omegard VPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن Omegard VPN برای اندروید + رایگان

دانلود برنامه اومگارد وی پی ان با لینک مستقیم بدون قطعی

همه ما برای انجام کارهای روزانه خود نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع داریم. چرا که محدودیت‌ هایی که بر اینترنت اعمال شده است سبب شده که بسیاری از خدمات بین المللی از دسترس ما خارج شوند. بنابراین دانلود و نصب یک فیلتر شکن مناسب امری ضروری می باشد. فیلتر شکن Omegard VPN می‌ تواند یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده کردن کاربران باشد. چرا که از قدرت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است. و می‌ تواند به ما برای دور زدن بسیاری از محدودیت های اینترنتی کمک کند.

استفاده آسان از خدمات مختلف برنامه Omegard VPN

یکی از مزیت ‌های این برنامه دارا بودن رابط کاربری ساده و کاربردی می باشد. این مسئله سبب می شود که ما بتوانیم از این برنامه به راحتی و تنها با چند کلیک ساده استفاده کنیم. ضمن اینکه این برنامه نیاز به ثبت نام و ثبت اطلاعات خصوصی ندارد. پس ما مجبور به ساخت اکانت جدید و انتخاب رمز عبور نیستیم. این مسئله باعث راحتی استفاده از این برنامه می شود. چرا که برای هر بار ورود نیاز به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور نیست و مسیر اتصال به سرور ها را بسیار کوتاه ‌تر می‌ کند.

نماگرفت

فیلتر شکن Omegard VPN برخورداری از سرور های پرسرعت

سرورهای موجود در این فیلتر شکن همگی از سرعت بالا و نامحدودی برخوردار هستند. و همین موضوع سبب می‌ شود که ما بتوانیم در زمان سریعی با دور زدن فیلترینگ موجود در سایت ها و برنامه های مسدود شده از خدمات موجود در آن ها برخوردار شویم. همچنین این سرور ها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند، برای ما سرعت بالا و اتصالی پایدار را ایجاد می ‌کنند. و به ما این امکان را می دهند به راحتی از خدمات بین المللی استفاده کنیم.

حفظ داده های شخصی و مهم شما

همچنین فیلتر شکن اومگارد از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. که به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم با خیالی راحت و آسوده از این برنامه برای دور زدن محدودیت های اینترنتی استفاده کنیم. در واقع این برنامه با استفاده از به روز ترین و متنوع ترین اقدامات امنیتی از ما در برابر خطرات احتمالی هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت محافظت می کند. برای مثال برای اینکه ما بتوانیم به مروری ناشناس دست پیدا کنیم، موقعیت جغرافیایی ما را پنهان می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *