نصب فیلتر شکن Omshy VPN برای کاربران اندرویدی


نصب فیلتر شکن Omshy VPN برای کاربران اندرویدی

دریافت وی پی ان قوی و باکیفیت Omshy VPN + لینک دانلود

به خاطر شرایط موجود در اینترنت کشور، فیلتر شکن ‌ها به برنامه ای بسیار مهم برای تمامی کاربرانی که در اینترنت جهانی نیاز به خدمات دارند، تبدیل شده ‌اند. چرا که بدون استفاده از آن ها شما نمی ‌توانید از خدمات اینترنتی مانند سایت ها برخوردار شوید. ضمن اینکه هر فیلتر شکنی نمی‌ تواند قدرت و سرعت لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها را فراهم کند. چرا که شدت محدودیت ‌ها بسیار افزایش پیدا کرده ‌اند. و شما نیاز به فیلتر شکنی قوی و قدرتمند مانند Omshy VPN دارید.

سرور های قدرتمند Omshy VPN عامل اصلی برای سرعت بالا

این برنامه سرور هایی دارد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در نتیجه می‌ توانند برای شما سرعت اتصال یکنواخت را ایجاد کنند. تا بتوانید به راحتی از شبکه ‌های اجتماعی فیلتر شده و سایر خدمات اینترنتی که به دلیل محدودیت‌ ها دیگر در دسترس نیستند استفاده کنید.

Screenshot imageScreenshot image

قابل استفاده در همه جا

سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و در تمامی قاره ‌ها دارای سرور می‌ باشند. برای مثال در کشور هایی همچون سنگاپور، آلمان، فرانسه، آمریکا و سایر نقاط دیگر دارای سرور می‌ باشد. و شما می‌ توانید به راحتی در هر کجا به سرور های این برنامه متصل شوید و از اینترنت جهانی و بین‌ المللی برخوردار شوید.

تنظیمات کامل Omshy VPN جهت مرور بهتر

تنظیمات این برنامه گزینه ‌های بسیار زیادی دارد. که کیفیت گشت و گذار شما در اینترنت را بهبود می‌ بخشد. و کمک می‌ کند که بتوانید فیلتر شکن خود را شخصی سازی کنید. برای مثال می‌ توانید پروتکل مورد استفاده را مشخص کنید و یا سایر تنظیمات را تغییر دهید.

رابط کاربری ساده

برخورداری از خدمات این برنامه کاری بسیار ساده و آسان می‌ باشد. چرا که رابط کاربری آن به گونه‌ای است. که شما می‌ توانید به راحتی به سرور های این برنامه از دو طریق اتصال خودکار و یا دستی متصل شوید. برای اتصال خودکار کافی است که بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. و برای اتصال دستی به لیست سرور ها مراجعه خواهید کرد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *