دانلود فیلتر شکن ONCE VPN نسخه مود شده + رایگان


دانلود فیلتر شکن ONCE VPN نسخه مود شده + رایگان

فیلتر شکن پرسرعت و امن ONCE VPN برای اندروید با لینک دانلود

امروزه به دلیل سیاست های گوناگون، محدودیت های مختلفی بر اینترنت اعمال شده است. و کاربران را از بسیاری از خدمات اینترنتی محروم کرده است. به گونه ‌ای که کاربران برای دسترسی به محتوای مورد نیاز شان نیاز به استفاده از فیلتر‌ شکن ها دارند. برنامه ONCE VPN فیلتر شکنی محبوب و پر سرعت می باشد. که کاربران زیادی از آن به منظور رفع فیلترینگ و محدودیت های اینترنتی استفاده می کنند. تا بتوانند به سادگی محدودیت های موجود در سایت ها و برنامه های مختلف را به صورت رایگان از بین ببرند.

رمزگذاری ایمن با فیلتر شکن قوی ONCE VPN

امنیت کاربران یکی از مهمترین مسائل مدنظر این فیلتر شکن می باشد به همین ترتیب این برنامه اقدامات امنیتی گوناگونی را برای افزایش امنیت کاربران در نظر گرفته است. یکی از این اقدامات رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. همچنین این وی پی ان با عبور دادن اتصالات کاربرانش از یک تونل ایمن و رمزگذاری شده اتصالات آن ها را رمزگذاری می‌ کند. و برای آن ها اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ فراهم می‌ کند.
کاربران به کمک آن می‌توانند با خیال راحت و آسوده از تمامی خدمات اینترنتی استفاده کنند. بدون اینکه ترسی بابت به سرقت رفتن اطلاعات خود داشته باشند.

Screenshot image

اتصال به سرور های فیلتر شکن ONCE VPN

اتصال به سرورهای این برنامه به دو صورت انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به لیست سرور های این برنامه با توجه به سرعتی که در کنار آن ها نوشته شده است سرور مورد نیازتان را انتخاب کنید و به آن متصل شوید. به این انتخاب سرور، انتخاب دستی می گوید. همچنین شما می توانید انتخاب خودکار را نیز داشته باشید. بدین معنا که با زدن دکمه اتصال خودکار، انتخاب سرور را برعهده برنامه بگذارید. تا به صورت خودکار به یکی از سریع ترین سرور ها در آن زمان متصل شوید. پس برای دریافت تمام خدمات گفته شده فقط کافی است این فیلتر شکن را با لینک های مستقیم برای خود دانلود و نصب کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *