دانلود One Shield Tunnel برای اندروید


دانلود One Shield Tunnel برای اندروید

دانلود فیلترشکن وان شیلد با لینک مستقیم

دانلود One Shield Tunnel برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز میخوایم راجع به فیلترشکن وان شیلد تونل صحبت کنیم و ببینیم چطور فیلترشکنیه!

متاسفانه طی یکسال اخیر محدودیت های دنیای اینترنت خیلی بیشتر از قبل شده! دیگه تقریبا هر جایی از اینترنت رو که نگاه میکنی و با خودت میگی اینجاش بدردبخوره، فیلتره! هیچکدوم هم مشخص نیست که چرا فیلتره و هیچ توضیحی هم برای این فیلترینگ گسترده وجود نداره. حتی برنامه های کاربردی و بدردبخوری مثل گوگل مپز و ویز که برنامه های مسیریاب و نقشه بودن هم تو کشور ما فیلترن! تو این شرایط دیگه راهی باقی نمیمونه جز استفاده از وی پی ان ها!

وی پی ان ها میان و ما رو از سد فیلترینگ عبور میدن! البته تنها خاصیتشون این نیست و یسری فایده های امنیتی و شخصی هم برامون دارن! وی پی ان ها با وصل کردن ما به یه سرور خارجی در واقع آی پی آدرس ما رو از دید عموم مخفی میکنن که این خودش یعنی امنیت بیشتر و همینطور فعالیت در اینترنت به صورت ناشناس و همزمان یعنی اینکه به سد فیلترینگ برخورد نخواهید کرد!

وان شیلد وی پی ان اما شاید بتونه همون وی پی انی باشه که ما دنبالش میگردیم! این وی پی از تا حالا بیشتر از 100 هزار دانلود فعال از گوگل پلی داشته و نمره 4.3 رو دریافت کرده از کاربرهاش که نمره خوبیه. برنامه طراحی ظاهری ساده ای داره و اصلا طراحیش حرفه ای نیت ولی خب کارتون رو راه میندازه! از طرفی یه تم سفید مشکی هم در لوگو برنامه و هم در داخل برنامه وجود داره!

حتما حواستون باشه که اگر قصد دانلود این وی پی ان رو دارید، دسترسی هایی که این وی پی ان از موبایلتون میخواد رو چک کنید چون مخصوصا این وی پی ان دسترسی های بیشتری نسبت به وی پی ان های دیگه میخواد و این ممکنه از نظر امنیتی خوب نباشه و تصمیم گیری راجع به دانلود کردن یا نکردن این وی پی ان و عواقبش هم با خودتون خواهد بود!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *