دانلود فیلتر شکن OneClick VPN نسخه جدید برای گوشی


دانلود فیلتر شکن OneClick VPN نسخه جدید برای گوشی

برنامه سریع و امن وان کلیک وی پی ان برای آیفون

امروزه با پیشرفت تکنولوژی خدمات ویژه و خوبی برای کاربران فراهم شده است. اما با افزایش محدودیت ها در کشور ایران کاربران از بسیاری از خدمات اینترنتی جهانی محروم هستند. راه حل این مشکل استفاده از فیلتر شکن OneClick VPN میباشد. چرا که این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد. و علاوه بر آن همه ی فیلترشکن های موجود در بازار قابل اعتماد نیستند. اما وان کلیک وی پی ان یکی از قابل اعتماد ترین و ایمن ترین فیلتر شکن های موجود برای دستگاه های اندورید میباشد. شما با استفاده از این فیلتر شکن میتوانید محدودیت ها و فیلترینگ را به آسانی دور بزنید و به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. به طور خلاصه اگر به دنبال راهی برای دسترسی به اینترنت جهانی هستید این وی پی ان بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

صرفه جویی در حجم مصرفی باتری و اینترنت

یکی از ویژگی های ساده و در عین حال خوب این برنامه این است که برخلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار که باتری زیادی مصرف میکنند از باتری گوشی شما به میزان کمتری شارژ کم میکند. همچنین به خاطر نوع کار کرد از اینترنت کمی استفاده میکند.

رمزگذاری اتصالات شما با OneClick VPN

برنامه وان کلیک به منظور افزایش امنیت و ایمنی شما از پروتکل های امنیتی زیادی برخوردار است. یکی از اقداماتی که این برنامه در راستای امنیت کاربرانش انجام داده است. عبور دادن اتصالات آن ها از یک تونل رمزگذاری شده است. که با این عمل اتصالات کاربران رمزگذاری شده و بدین ترتیب اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ برای آن ها فراهم میشود. همچنین این عمل باعث میشود که کاربران از خطرات احتمالی مثل حمله هکر ها در امان باشند.

Screenshot image

سرور های بینظیر و پرسرعت OneClick VPN

این وی پی ان از سرورهای متعدد و بی نظیری برخوردار است. این سرور ها در سراسر دنیا پراکنده شده اند تا با ایجاد پوشش جهانی بهترین سرعت و پهنای باند را برای شما فراهم کنند. در واقع سرعت بی نظیر این وی پی ان به دلیل همین سرور ها میباشد. سرعت بالای این برنامه باعث میشود که شما اتصالی پایدار و بدون قطعی را تجربه کنید. و از اینترنت پرسرعت و نامحدود لذت ببرید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *