دانلود oneconnect برای آیفون لینک مستقیم


دانلود oneconnect برای آیفون لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن وان کانکت برای کامپیوتر

با فیلتر شدن برنامه هایی مثل تلگرام ، اینستاگرام، یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی محبوب، مردم به فکر راهی برای باز کردن آن هستند که فیلترشکن oneconnect این امکان را برای شما فراهم می‌کند. به گونه ای که به راحتی می توانید این برنامه را نصب و روشن کنید. و از تمام برنامه های مسدود شده در یک چشم به هم زدن استفاده کنید.
این برنامه با سرعت بالایی که دارد تمام سایت ها را به سرعت باز می کند. و تاثیر بدی روی سرعت اینترنت شما نخواهد گذاشت.

ویژگی های اصلی فیلتر شکن oneconnect

زمان اتصال نامحدود برای مرور در سایت های محدود شده
بدون نیاز به کارت اعتباری و ثبت نام در اختیار شما قرار می گیرد.
هیچ گزارشی از هیچ یک از اطلاعات شما ذخیره نمی کند.
استفاده آسان از سرور های مختلف
از امنیت و حریم خصوصی خود با هر نوع اتصالی محافظت کنید

ارائه سرور های جهانی

این فیلتر شکن نامحدود سرور هایی را در ایالات متحده، انگلستان، ژاپن، سنگاپور، آلمان، استرالیا، فرانسه، هلند، کانادا، هند به شما ارائه می دهد.
شما می توانید به صورت خودکار یا دستی به هر یک از این سرورها در کشور مورد نظرتان اتصال پیدا کنید. به این گونه که پرسرعت ترین سرور را انتخاب می کند و با یک کلیک به آن متصل می شود. همچنین یکی از مهمترین ویژگی‌های این سرورها این است که آدرس آی پی شما را پنهان میکند. و آدرس کشور دیگری را با موقعیت مکانی اصلی شما جایگزین می‌کند. در این صورت هیچ وقت نمی تواند شما را ردیابی و اطلاعات شما را به دست بگیرد.

Screenshot image

تغییر آدرس آی پی با فیلتر شکن oneconnect

با تغییر آی پی شما باعث ایجاد اتصالی ناشناس می شود. همچنین با رمزگذاری اینترنت شما اتصالی مطمئن و ایمن را برقرار میکند . شما میتوانید به سادگی فیلتر شکن خود را روشن کنید و تمام ترافیک اینترنتی خود را با این برنامه رمزگذاری کنید. با وان کانکت وی پی ان فعالیت های آنلاین شما کاملا امن و ناشناس است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *