دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن OneTap VPN برای اندروید


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن OneTap VPN برای اندروید

نسخه جدید فیلتر شکن وان تپ وی پی ان برای گوشی همراه

شما می‌ توانید با دانلود و نصب فیلتر شکن OneTap VPN بر روی دستگاه‌ های اندرویدی خود به تمام خدمات دلخواهتان از جمله ‌برنامه ها و فیلم‌ های مسدود شده در کشور دسترسی پیدا کنید. و با استفاده از سرور های پرسرعتی که این برنامه در اختیار شما می‌ گذارد، به گشت و گذار در سایت‌ ها بپردازید.

Screenshot image

رفع انسداد انواع برنامه های مسدود شده

ما به کمک این فیلتر شکن می توانیم انواع فیلترینگ اعمال شده بر برنامه های مختلف مانند شبکه های اجتماعی را رفع انسداد کنیم. و از خدمات موجود در آن ها برخوردار شویم. این فیلتر شکن با قدرت بسیار بالایی که دارد این امکان را برای ما ایجاد می‌ کند که از برنامه هایی نظیر اینستاگرام، تلگرام و غیره که به دلیل محدودیت های اینترنتی از دسترس خارج شده اند، استفاده کنیم. و بدون هیچ مشکلی با استفاده از خدمات این برنامه ها خودمان را سرگرم کنیم.

Screenshot image

خدمات رایگان و نامحدود فیلتر شکن OneTap VPN

این برنامه تمامی امکانات و امتیازاتش را به صورت رایگان در اختیار ما قرار می دهد. پس ما می توانیم بدون پرداخت هیچ گونه هزینه از بهترین خدمات وی پی ان برخوردار شویم. و با استفاده از این برنامه به صورت رایگان از خدمات بین المللی بهره‌ مند شویم. همچنین گفتنی است که علاوه بر رایگان بودن این خدمات تماماً به صورت نامحدود هستند. و ما هیچگونه محدودیتی برای استفاده از آن ها نداریم و می‌ توانیم به هر مقدار که می خواهیم از آن ها استفاده کنیم.

محافظت از حریم شخصی ما

برنامه OneTap VPN از ما در برابر تمامی خطرات احتمالی محافظت می کند و به کمک اقدامات امنیتی بی نظیری که دارد امکان مروری مطمئن و بدون نگرانی را برای ما فراهم می‌ کند. همچنین گفتنی است که این برنامه یک حریم شخصی مناسب برای ما ایجاد می‌ کند. به گونه‌ ای که هیچ کدام از فعالیت های ما را نظارت نمی کند. و همچنین سوابق مرور و اطلاعات خصوصی ما را ذخیره نمی کند و یا در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *