دانلود فیلتر شکن One Touch VPN لینک مستقیم برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن One Touch VPN لینک مستقیم برای کامپیوتر

نسخه اصلی فیلتر شکن وان تاچ وی پی ان برای اندروید + رایگان

فیلتر شکن رایگان و قوی One Touch VPN به شما اینترنتی آزاد و نامحدود هدیه می کند. تا به سادگی به وسیله سرور های متنوعش به محتوای سایت‌ ها و برنامه هایی که می‌ خواهید دسترسی داشته باشید. شما به کمک این برنامه و سرور های پرسرعت آن می توانید به راحتی محدودیت های اینترنتی را دور بزنید. و از این طریق به تمامی امکانات سایت های بین الملل دسترسی پیدا کنید. درواقع این اپلیکیشن یکی از بهترین ابزار های اینترنتی موجود در بازار است. که شما می توانید به راحتی آن را دانلود و از آن به صورت روزمره استفاده کنید.

رمزگذاری قوی اتصالات کاربران با برنامه One Touch VPN

یکی از خصوصیاتی که موجب می شود شما این برنامه را نسبت به سایر فیلتر شکن های موجود در بازار ترجیح دهید. امنیت بالایی است که هنگام مرورگردی برای شما فراهم می‌کند. به همین منظور، این فیلتر شکن اتصالات شما را از یک تونل رمزگذاری شده و ایمن عبور می دهد و از این طریق اتصالات شما را رمزگذاری می کند. با این عمل برای شما اتصالی ایمن و مطمئن فراهم می شود. که از شما در برابر خطرات احتمالی محافظت می کند. درنتیجه به کمک این برنامه می توانید به راحتی و بدون ترس از به سرقت رفتن اطلاعات شخصی به گشت و گذار در اینترنت بپردازید.

Screenshot image

با فیلتر شکن One Touch VPN از حریم خصوصی خود حفاظت کنید

وان تاچ وی پی ان، فیلتر شکنی است که به حقوق کاربران خود احترام بسیاری می گذارد. و با تعهداتی که به آن ها می دهد محیطی امن را برایشان فراهم کرده است. برای مثال این برنامه متعهد می شود که تحت هیچ شرایطی سوابق مرور شما را ذخیره نکند و یا اطلاعات شخصی شما را به اشتراک نگذارد. همچنین هنگامی که از این برنامه استفاده می کنید، هیچ گونه نظارتی روی فعالیت های آنلاین شما انجام نمی شود.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *