دانلود فیلتر شکن one VPN نسخه جدید برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن one VPN نسخه جدید برای گوشی همراه

دانلود برنامه رایگان و ایمن وان وی پی ان برای اندروید

دسترسی به محتوا های مسدود شده مورد نظرمان توسط فیلتر شکن one VPN بسیار آسان تر می شود. همچنین ما می توانیم سایت ها، برنامه ها، بازی ها و سرویس های پخش آنلاین ویدیو را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع انسداد کنیم. این برنامه به ما امکان دسترسی ایمن و ناشناس به هر محتوای محدود شده را می دهد. بنابراین می توانیم با خیال راحت در شبکه های عمومی مرور کنیم و محتوای غیرقابل دسترس و فیلتر شده را رفع انسداد کنیم.

با اتصال به فیلتر شکن one VPN مکان خود را پنهان کنید

تنها با یک ضربه می توانید فوراً یک اینترنت خصوصی و امن داشته باشید. به صورتی که این برنامه آدرس IP ما را تغییر می دهد . و از این طریق بستری را برای ما فراهم می کند که می توانیم به کمک آن مروری راحت و ناشناس را در اینترنت تجربه کنیم.در واقع این برنامه مکان ما را مخفی می کند و از ردیابی شدن فعالیت های آنلاین ما جلوگیری می کند. تا هیچ کس نتواند داده های ما را ردیابی کند و به سرقت ببرد.

Screenshot image 2

دسترسی ایمن به سرور ها

سرور های فیلتر شکن وان وی پی ان در چندین کشور در سراسر جهان وجود دارد. همچنین این وی پی ان از پروتکل های امنیتی زیادی استفاده می کند. که این ویژگی ها موجب می شود که ما به صورت پرسرعت تر و ایمن تر در اینترنت مرورگردی کنیم.

رمزگذاری سریع ترافیک اینترنتی توسط one VPN

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم این وی پی ان از پروتکل های امنیتی گوناگونی استفاده می‌ کند. یکی از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه برای ما کاربران رمزگذاری اتصالات ما می باشد.
به صورتی که این عمل را با رمزگذاری اتصالات ما انجام می دهد و برای ما اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ فراهم می ‌کند. در نتیجه از ما در برابر خطرات احتمالی هنگام استفاده از اتصالات نا ایمن محافظت می کند. برای مثال با این ویژگی دیگر هیچ خطری مانند حمله اشخاص ثالث به دستگاهمان ما را تهدید نمی کند. بنابراین می توانیم با خیالی راحت تر و آسوده تر در اینترنت گشت و گذار کنیم.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *