دانلود برنامه رایگان Onik VPN به همراه آموزش


دانلود برنامه رایگان Onik VPN به همراه آموزش

نصب فیلتر شکن Onik VPN نسخه جدید برای اندروید

اگر می خواهید در سریع ترین زمان ممکن از شبکه‌ های اجتماعی فیلتر شده و سایر خدمات مسدود شده استفاده کنید. فیلتر شکن Onik VPN می‌ تواند گزینه مناسب برای شما باشد. چرا که دارای خدمات لازم به منظور از بین بردن انواع فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت می‌ باشد. و به شما این امکان را می‌ دهد در سریع ‌ترین زمان ممکن به خدمات مسدود شده دسترسی پیدا کنید.

سرور های بسیار متعدد در برنامه Onik VPN

این برنامه دارای سرور های بسیار زیادی در سراسر نقاط جهان می‌ باشد. در نتیجه هنگام استفاده از این برنامه برای شما یک پوشش جهانی مناسب پدید می‌ آید.
گفتنی است که این برنامه دارای دو نوع سرور می‌ باشد:
نوع اول سرور هایی هستند که رایگان می‌ باشند و می‌ توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.
سرور های دسته دوم سرور های پولی و پرمیوم برنامه هستند. که از قدرت و سرعت بسیار بالاتری بهره‌ مند می باشند.

نحوه استفاده از برنامه Onik VPN

هنگامی که شما این برنامه را نصب می‌ کنید و آن را اجرا می‌ کنید. نخستین چیزی که با آن مواجه می‌ شوید، این است که از شما یک نام کاربری و رمز عبور می‌ خواهد.
در صورت اینکه نمی ‌خواهید از نسخه پرمیوم استفاده کنید باید این مرحله را رد کنید. پس از رد کردن مرحله وارد نسخه رایگان برنامه خواهید شد. که به شما این امکان را خواهد داد تا بدون پرداخت هزینه از این برنامه استفاده کنید.

استفاده از خدمات با اینترنت مناسب

از آنجایی که نسخه رایگان این برنامه ضعیف‌ تر از نسخه پولی می‌ باشد با انواع اینترنت‌ ها کار نمی‌ کند و حتماً باید از اینترنت مناسب بهره‌ مند باشید.

خرید نسخه پرمیوم

گفتنی است که هنگام استفاده از نسخه رایگان برای شما تبلیغات متعدد نمایش داده خواهد شد. برای خلاص شدن از این وضعیت و همچنین دریافت سرعت بالاتر می‌ توانید نسخه پولی برنامه را به راحتی خریداری کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *