دانلود فیلتر شکن رایگان Online Vpn نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن رایگان Online Vpn نسخه جدید

برنامه آنلاین وی پی ان برای آیفون

امروزه برای دسترسی به سایت ها و برنامه های مسدود شده نیاز به فیلترشکن قوی ای مثل فیلترشکن Online Vpn داریم. زیرا نیاز ما را از هر محدودیتی در اینترنت برطرف می کند. به صورتی که شما می‌ توانید با اتصال به سرور های این برنامه در کوتاه ترین زمان و با بهترین سرعت به هر محتوایی که می خواهید و در هر کجا دسترسی پیدا کنید. همچنین برنامه ما تضمین می‌ کند که با بالاترین کیفیت فیلم های مورد علاقه شما را نمایش دهد و هیچ اثر بدی بر سرعت اینترنت شما نخواهد گذاشت.

ایمن سازی وای فای های عمومی توسط فیلتر شکن Online Vpn

گاهی اوقات ما نیاز به دسترسی به اینترنت داریم، بنابراین دستگاه های خود را به اینترنت عمومی متصل می کنیم. که این مکان ها بسیار ناامن است و سطح امنیتی پایینی دارد. به همین دلیل ممکن است اطلاعات شما را به سرقت ببرند یا اثر بدی بر روی دستگاه شما بگذارند.
اما اگر دستگاه خود را به این وی پی ان وصل کنید، دیگر هیچ جای نگرانی نیست زیرا با فیلتر شکن امن آنلاین وی پی ان ، دستگاه شما کاملا ایمن و محافظت شده می شود. به گونه ای که این مکان های ناامن به صورت وای فای های ایمن در می آیند. و از حریم خصوصی شما محافظت می کند. در نتیجه پس از نصب برنامه اطلاعات شما از هک و نشت در امان خواهند بود.

Screenshot image

اتصال سریع به شبکه توسط برنامه Online Vpn

این شبکه سریع، پس از اتصال به شما بهترین خدمات را بدون قطعی ارائه می دهد. بنابراین شما می توانید در هر زمان آزادانه به رسانه های اجتماعی خود دسترسی داشته باشید. همچنین پایداری خوب این برنامه در مقایسه با فیلتر شکن های دیگر، آن را بین کاربران محبوب کرده است. به همین دلیل کاربران از اتصال مکرر به سرور های آن اذیت نخواهند شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *