دانلود فیلتر شکن On Time VPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن On Time VPN برای گوشی همراه

لینک دانلود فیلتر شکن آنتایم وی پی ان + برای ویندوز

امروزه محدودیت های اینترنتی باعث شده اند که ما از دسترسی به خدمات اینترنتی محروم باشیم. یعنی قابلیت دسترسی به برخی از خدمات برای ما ممکن نیست و ما برای استفاده از آن ها نیازمند برنامه ای هستیم که بتواند تمامی محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزند. و از این طریق امکان دسترسی به این برنامه ها و سایت ها را برای ما ممکن کند. فیلتر شکن On Time VPN که یکی از بهترین برنامه های ارائه دهنده خدمات وی پی ان می باشد بهترین گزینه برای ما خواهد بود. گفتنی است که خدمات این برنامه به صورت رایگان می باشد و ما نیازی به پرداخت هزینه برای استفاده از این برنامه نداریم.

Screenshot image

سرور های باکیفیت

برنامه آنتایم وی پی ان یکی از پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. دلیل اصلی این موضوع این است که بهترین و با کیفیت ترین سرور ها را گرد هم جمع کرده است. تا ما بتوانیم با متصل شدن به آن ها سرعت بالا و اتصالی پایدار را به دست بیاوریم. و به کمک این برنامه به اینترنت آزاد و نامحدود دسترسی پیدا کنیم. همچنین گفتنی است که این سرور ها برای ما پهنای باند نامحدود ایجاد می کنند.

امنیت بالا و نامحدود فیلتر شکن On Time VPN

این برنامه امنیت سایبری ما را تضمین خواهد کرد. چرا که با رمزگذاری اتصالات ما بهترین و ایمن ترین نوع اتصال را برای ما ایجاد می‌ کند. و از ما در برابر تمامی خطرات احتمالی که ممکن است در هنگام گشت و گذار در اینترنت ما را تهدید کند، محافظت می کند. در نتیجه ما می توانیم به کمک این برنامه بدون نگرانی و با خیالی راحت از تمامی خدمات اینترنتی موجود در فضای مجازی استفاده کنیم.

Screenshot image

افزایش امنیت اطلاعات شما

وقتی این فیلتر شکن را برای خود نصب می کنید و به یکی از سرور های آن متصل می شوید، تمام داده های شما به صورت خودکار ایمن می شوند. و هیچ فرد ناشناسی اجازه دسترسی به داده‌ های شما را نخواهد داشت. در نتیجه می توانید با این برنامه هر فعالیتی را انجام دهید بدون اینکه اطلاعات خصوصیتان به سرقت برود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *