دانلود پروکسی پرسرعت قوی تلگرام Onyx برای اندروید


دانلود پروکسی پرسرعت قوی تلگرام Onyx برای اندروید

دانلود فیلترشکن انیکس با لینک مستقیم

دانلود پروکسی پرسرعت قوی تلگرام Onyx برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه فیلترشکندیگه که میخوایم براتون معرفی کنیم و مخصوص تلگرامه این فیلترشکن! با اینکه ما برای تلگرام وی پی ان و پروکسی زیاد معرفی کردیم در پست های قبلیمون، ولی باز هم یکی از مخاطب های عزیز سایتمون در بخش نظرات ازمون خواسته بودن که یه برنامه دیگه برای اینکه از شر فیلترینگ تلگرام خلاص بشیم، معرفی کنیم! پس ما هم فیلترشکن انیکس رو اوردیم! شما هم میتونید با گذاشتن نظراتتون در بخش کامنت ها به بهبود محتوای ما کمک کنید! پس با ما همراه باشید تابریم و یه نگاهی به این وی پی ان بندازیم!

به تصویر بالا نگاه کنید. این تصویر یه اسکرین شات از نمای داخل برنامست که خود سازنده منتشر کرده. همونطور که از تصویر بالا هم مشهوده، این برنامه یه وی پی ان نیست رفقا! این برنامه براتون پروکسی های مختلف و قابل استفاده برای تلگرام رو جمع آوری و در دسترستون قرار میده! همونطور که میدونید تلگرام یه قابلیتی داره که شما میتونید بدون استفاده از فیلترشکن بهش متصل شید و فیلترینگش رو دور بزنید و اون، پروکسیه!

شما میتونید با وارد کردن پروکسی های مختلف و اتصال به اونها به  تلگرام متصل بشید و این برنامه هم کارش همینه که براتون پروکسی های فعال و سالم بیاره تا شما استفاده کنید! هرچی پینگ پروکسی هایی که دارید پایین تر باشه، اون پروکسی از سرعت و همچنین پایداری بیشتری برخورداره و معمولا پروکسی هایی که پینگشون سبزه برای استفاده مناسب ترن!

این برنامه رو میتونید از گوگل پلی دانلود کنید و همچنین میتونید تمام مشخصات و ویژگی هاش رو هم اونجا مطالعه کنید! تا الان بیشتر از 100 هزار نفر از کاربران گوگل پلی این برنامه رو دانلود و نصب کردن و همچنین حدود 700 نفر از کاربران این برنامه در نظرسنجی گوگل پلی به این برنامه نمره 3.9 رو دادن.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *