دانلود فیلتر شکن openconnect آخرین ورژن برای اندروید


دانلود فیلتر شکن openconnect آخرین ورژن برای اندروید

اوپن کانکت وی پی ان نسخه جدید

بسیاری از سایت های موجود در کشور فیلتر شده اند که برای دسترسی به آنها نیاز به یک فیلتر شکن خوب مانند برنامه openconnect داریم. که این فیلتر شکن با سرور های پرسرعتش امکان دسترسی نامحدود به انواع سایت ها و برنامه ها را به شما می دهد. به این گونه که نیاز است سرور مورد نظرتان که در کشورهای مختلف وجود دارد را انتخاب کنید. سپس به هر سایت که دوست دارید در یک چشم به هم زدن دسترسی پیدا کنید.

گشت و گذار نامحدود در وب

فیلتر شکن openconnect مرور شما در سایت ها را محدود نمی کند. یعنی شما می توانید در هر زمان و هر کجا که باشید به هر موردی که میخواهید دسترسی داشته باشید. و به هیچ عنوان بر سرعت اینترنت شما تاثیر نمی گذارد. همچنین با بهترین کیفیت و امکانات می توانید موارد دلخواه خود را دانلود و آپلود کنید.

با برنامه openconnect ناشناس بمانید

اوپن کانکت وی پی ان گشت و گذار شما را ناشناس می کند. به صورتی که هیچ کس نمی تواند بفهمد شما چه کسی هستید و در چه سایتی دارید گشت و گذار می کنید. و این کار را به وسیله سرور های هوشمند انجام میدهد. در این شرایط، آدرس آن کشوری که به آن متصل شدید را نمایش می دهد و برای افراد ناشناس آدرس آن مکان ها پدیدار می شود. که این کار نشان می دهد شما از آنجا دارید سایتی را باز میکنید. در نتیجه از ردیابی شما کاملا جلوگیری می شود.

Screenshot image

قابلیت اتصال خودکار فیلتر شکن openconnect

علاوه بر موارد گفته شده این برنامه دارای قابلیت اتصال خودکار می باشد. که این مورد به این صورت است که با زدن یک دکمه برنامه شما را به بهترین و قویترین سرور موجود متصل می کند. و اگر آن سرور ضعیف شود دوباره خودش به صورت خودکار یک سرور بهتر را جایگزین می کند. در این صورت هیچ اتصال شما ضعیف نمی شود و همیشه مروری نامحدود و سریع خواهید داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *