دانلود فیلتر شکن نامحدود OPENMESH VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن نامحدود OPENMESH VPN با لینک مستقیم

نصب برنامه ضد فیلتر OPENMESH VPN برای استفاده از اینستا

برنامه OPENMESH VPN یکی از فیلتر شکن ‌هایی است که به تازگی وارد بازار شده است. و برای اینکه نظر کاربران را به خود جلب کند از خدمات خوبی برخوردار می‌ باشد.
شما می‌ توانید به کمک این فیلتر شکن انواع محدودیت ‌های اینترنتی را از بین ببرید و از قدرت لازم برای دور زدن آن ها به راحتی برخوردار شوید. فقط کافیست که این برنامه را از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

سرور های قوی و پرقدرت برنامه OPENMESH VPN با اتصال آسان

مهم ترین دلیلی که باعث می‌ شود این برنامه بتواند انواع محدودیت‌ ها را از بین ببرد، قدرت بالای سرور های آن می‌ باشد. این سرور ها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده ‌اند می‌ توانند سرعت لازم برای رفع انسداد شدید ترین محدودیت ‌ها را نیز برای شما فراهم کنند. به همین دلیل است که این برنامه می‌ تواند گزینه مناسب برای استفاده روزمره شما باشد.

Screenshot image

Screenshot image

بهترین خدمات امنیتی موجود در فیلتر شکن OPENMESH VPN

یکی دیگر از ویژگی‌ هایی که حتماً باید هنگام انتخاب فیلتر شکن به آن دقت کنید، امنیتی است که برای شما فراهم می‌ کند. این برنامه این فاکتور را به خوبی رعایت کرده است و به کمک به کارگیری از به روزترین خدمات امنیتی باعث شده است که شما بتوانید بدون اینکه هیچگونه خطری شما را در اینترنت تهدید کند، گشت و گذار کنید.
برای مثال این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند و همچنین به کمک فراهم کردن شرایط لازم به منظور مرور ناشناس به شما این امکان را می‌ دهد. بدون اینکه فعالیت‌ هایتان قابل ردیابی باشد در اینترنت به مرورگردی بپردازید.

تعداد کم کاربران و ترافیک پایین

از آنجایی که این برنامه تعداد کمی کاربر دارد اتصالی که برای شما فراهم می ‌شود بسیار پایدارتر و پرسرعت ‌تر خواهد بود. چرا که ترافیک زیادی بر سرور های برنامه اعمال نمی‌ شود و به همین دلیل سرورها دچار شلوغی و از دسترس خارج شدن نخواهند شد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *