دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Operator VPN گوشی همراه


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Operator VPN گوشی همراه

فیلتر شکن رایگان اوپراتور وی پی ان برای ویندوز

شما می‌ توانید برای دور زدن محدودیت‌ های موجود در کشور خود فیلتر شکن Operator VPN را توسط لینک‌ های مستقیم نصب کنید. و با استفاده از سرور های پرسرعت آن به مرور در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف بپردازید بدون اینکه محدودیتی برای ما ایجاد شود.

Screenshot imageScreenshot image

استفاده ساده و راحت از سرور های قوی برنامه Operator VPN

نحوه اتصال به سرورهای این برنامه و استفاده از خدمات آن بسیار ساده و راحت می باشد. به گونه ای که شما می توانید تنها با چند کلیک ساده به سرور های این برنامه متصل شوید. دلیل این امر وجود رابط کاربری ساده و کاربردی می باشد که با حذف منوهای پیچیده کار شما را بسیار راحت تر کرده است. برای متصل شدن از طریق اتصال خودکار شما می بایست بر روی دکمه آن ضربه بزنید. سپس برنامه به صورت اتوماتیک شما را به سریع ترین سرور متصل خواهد کرد. برای انتخاب دستی نیز باید با مراجعه به لیست سرور ها، کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دارای رمزگذاری های پیشرفته

اتصالات ما توسط رمزگذاری های قدرتمند این برنامه کاملا ایمن و خصوصی باقی می ماند. در واقع این برنامه از ما در برابر تمامی خطرات احتمالی محافظت می کند و از سرقت های احتمالی جلوگیری می‌ کند. تا تجربه ای بی نظیر از یک مرور ایمن را به ما هدیه کند. بنابراین هنگام استفاده از این برنامه و به کمک رمزگذاری اتصالاتمان می توانیم با خیالی راحت و آسوده در بستر اینترنت به گشت و گذار بپردازیم.

Screenshot imageScreenshot image

رایگان بودن تمام خدمات برنامه Operator VPN

تمامی خدمات موجود در این برنامه به صورت رایگان به ما ارائه می شود و ما می توانیم بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای از یک فیلتر شکن ایده‌ آل برخوردار شویم. ضمن اینکه تمامی خدمات موجود در این برنامه به صورت نامحدود ارائه می شود. یعنی ما برای برخورداری از ویژگی های این برنامه هیچگونه محدودیت زمانی و حجمی نخواهیم داشت. بنابراین می توانیم در فضای اینترنت به صورت نامحدود گشت و گذار کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *