دانلود VPN Orange برای اندروید


دانلود VPN Orange برای اندروید

دانلود فیلترشکن پرتقال با لینک مستقیم

دانلود VPN Orange برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان دیگه که میخوایم با هم بررسی کنیم که چطور وی پی انیه!

وی پی ان پرتقال یه وی پی ان رایگان و بدون محدودیته! وقتی از بدون محدودیت صحبت میکنیم، منظورمون اینه که در این وی پی ان خبری از محدودیت حجمی و زمانی نیست! سر تا پای این وی پی ان پرتقالیه! از لوگو گرفته تا رنگ نارنجی پرتقالی که ازش برای طراحی داخلی نرم افزار استفاده شده همه و همه از پرتقال گرفته شده!

این وی پی ان با همه شبکه های اینترنت همراه از جمله 3G و 4G و … سازگاری داره و کار میکنه. مثل همه وی پی ان های دیگه این وی پی ان هم به شما کمک میکنه تا از سد فیلترینگ عبور کنید و دسترسی به اینترنت آزاد و برنامه ها و وبسایت ها رو براتون فراهم میکنه!

خودشون ادعا میکنن که وی پی انشون دارای سرعت بالاییه و بسیار پایداره و امنه! این وی پی ان برای اینکه بتونه عملکرد صحیحی روی دستگاه شما داشته باشه، دستگاه شما باید حداقل از اندروید 4.4 و بالاتر برخوردار باشه! اما یکی از ایراداتی که میشه به این وی پی ان گرفت اینه که آخرین آپدیت این وی پی ان مربوط به پارسال یعنی سال 2022 هست و این قضیه احتمال اینکه این وی پی ان هم مثل خیلی از وی پی ان های دیگه تا الان از کار افتاده باشه رو زیاد میکنه!

با استفاده از این وی پی ان میتونید آیپی آدرس خودتون رو مخفی کنید و آیپی آدرس کشوری رو که به سرورش متصل هستید رو دریافت کنید و سطح امنیت خودتون رو در دنیای اینترنت افزایش بدید! خود سازندگان این وی پی ان ادعا میکنن که با وی پی انشون میتونید در بازی های آنلاین هم شرکت کنید و این وی پی ان برای از این دسته فعالیت ها هم بهینه شده!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *