دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Orbit Vpn نسخه اصلی


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Orbit Vpn نسخه اصلی

نصب فیلتر شکن اوربیت وی پی ان برای ویندوز

از بین بردن محدودیت ها با سرعت بالا و امنیت عالی تنها به وسیله فیلتر شکن Orbit Vpn امکان پذیر است. زیرا از سرور های پرسرعت و نامحدودی در سرتاسر جهان برخوردار است. که شما می توانید برای دور زدن هر محدودیتی از این برنامه استفاده کنید.

نحوه اتصال به سرور های برنامه Orbit Vpn

ما از دو طریق توانایی وصل شدن به سرور های این برنامه را داریم. ما می توانیم یا به صورت خودکار به سرور های این برنامه متصل شویم، یا می توانیم سرور مورد نظرمان را به صورت دستی انتخاب کنیم.
برای انتخاب خودکار سرور باید بر روی دکمه اتصال خودکار در وسط برنامه کلیک کنید. با فشردن این دکمه، به صورت خودکار موقعیت جغرافیایی ما شناسایی می شود و برنامه ما را به نزدیک ترین و با کیفیت ترین سرور موجود متصل می کند. همچنین می توانیم با مراجعه به لیست سرور های این برنامه، سرور مورد نظرمان را برحسب کیفیت سرور ها به صورت دستی انتخاب کنیم.

Screenshot image

خدمات رایگان

یکی دیگر از مزیت های فیلتر شکن اوربیت، رایگان بودن خدمات آن است. همه کاربران به دنبال فیلتر شکنی هستند که بهترین خدمات را با کمترین هزینه به آن ها ارائه کند. در واقع این وی پی ان بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای خدمات با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد.
بنابراین شما می توانید با دانلود این برنامه تمامی ویژگی هایی که از یک فیلتر شکن بی نظیر انتظار دارید را به صورت یکجا داشته باشید. و از آن برای دسترسی به خدمات اینترنت بین الملل استفاده کنید.

Screenshot image

افزایش حریم خصوصی شما با نصب برنامه Orbit Vpn

یکی از ویژگی‌ های مهم این برنامه حفظ حریم خصوصی ما در بالاترین درجه امنیت ممکن می باشد. در واقع این وی پی ان برای افزایش امنیت سایبری ما از اقدامات و پروتکل های امنیتی گوناگونی استفاده می کند. تا از به سرقت رفتن داده های ما جلوگیری کند. همچنین مانع آسیب رسیدن به دستگاه ما می شود. در نتیجه ما می توانیم با استفاده از این فیلتر شکن مروری ایمن و کاملاً مطمئن را تجربه کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *