دانلود فیلتر شکن Orchid Vpn برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Orchid Vpn برای آیفون

برنامه ارکید وی پی ان برای گوشی همراه

یکی از بهترین گزینه های موجود برای گوشی های اندرویدی فیلتر شکن Orchid Vpn میباشد. چرا که با وجود ارائه بهترین خدمات، رایگان بوده و نیازی به هزینه کردن شما نخواهد بود. همچنین شما هیچ محدودیتی برای استفاده از این برنامه نخواهید داشت. و هر زمان به هر مدتی که بخواهید میتوانید از این فیلتر شکن استفاده کنید و از خدمات بینظیر آن بهره ببرید.
شما با استفاده از این برنامه میتوانید به صورت آزادانه در اینترنت گشت و گذار کنید. و بدون هیچ نگرانی به تمامی محتوای سایت ها یا برنامه های مسدود شده که دسترسی به آن ها ممکن نیست دسترسی پیدا کنید.

رمزگذاری اتصلات با فیلتر شکن Orchid Vpn

ارکید وی پی ان با رمزگذاری اتصالات شما باعث برقراری اتصال ایمن میشود و از شما در برابر خطرات احتمالی وای فای های اماکن عمومی محافظت میکند. همچنین این برنامه با استفاده از پروتکل های امنیتی سبب میشود که امنیت شما کاملا تضمین شود. برای مثال با استفاده از پروتکل kill switch سبب می شود که اگر به هر دلیلی اتصال شما به صورت ناگهانی به این برنامه قطع شد، اینترنت شما نیز قطع شود. همین موضوع سبب میشود که شما از خطراتی که ممکن است در این شرایط برای شما پیش بیاید محافظت شوید.

Screenshot image

مروری ناشناس و پرسرعت با Orchid Vpn

فیلتر شکن ارکید همان طور که گفته شد جزو پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد. که با سرعت بینظیری که به واسطه ی سرور های متعدد و باکیفیتی که دارد به وجود آمده است. این امکان را به شما میدهد که با اتصال پایداری که برای شما فراهم میکند به راحتی به هر محتوایی که میخواهید دسترسی پیدا کنید.
همچنین گفتنی است که هنگامی که به یکی از سرور های این برنامه متصل میشوید، IP سرور را به عنوان آی پی شما معرفی میکند. و موقعیت حقیقی شما را پنهان میکند. این کار سبب میشود که شما مروری ناشناس را تجربه کنید و فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نباشند. چرا که هیچ کس از مکان اصلی شما خبر نخواهد داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *