دانلود فیلتر شکن Ostrich VPN برای آیفون + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن Ostrich VPN برای آیفون + نسخه جدید

فیلتر شکن نامحدود شترمرغ برای ویندوز

فیلتر شکن Ostrich VPN یک برنامه ارائه دهنده خدمات وی پی ان است که بهترین خدمات ممکن را به کاربران به صورت نامحدود ارائه می‌ کند. بدین معنا که شما می توانید در هر زمان از ساعات شبانه ‌روز به سرور های این برنامه متصل شوید و بدون هیچگونه محدودیتی از این برنامه برای دور زدن محدودیت و فیلترینگ موجود در اینترنت استفاده کنید.
استفاده کردن از تمامی خدماتی که تا پیش از استفاده از این برنامه از آن ها محروم بوده اید به کمک این فیلتر شکن پر قدرت به امری ممکن تبدیل می‌ شود. و شما می‌ توانید به صورت آزادانه و بدون هیچگونه محدودیتی در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازید.

حفاظت از داده های شما با اتصال به برنامه Ostrich VPN

این برنامه برای افزایش امنیت کاربران خود و جلب رضایت آن ها اقدامات امنیتی گوناگونی را برایشان در نظر گرفته است. به همین دلیل این فیلتر شکن جزو ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که شما می‌‌توانید به کمک این برنامه مروری مطمئن و ایمن را در اینترنت تجربه کنید.

رمزگذاری تمام داده های شما

یکی از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه رمزگذاری اتصالات کاربرانش می باشد. که از طریق عبور دادن اتصالات آن ها از یک تونل رمزگذاری شده ایمن، صورت می پذیرد. در واقع این وی پی ان، با این عمل از کاربرانش در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام استفاده از اتصالات نامطمئن و عمومی محافظت می کند.

Screenshot image

ویژگی های عالی و رایگان فیلتر شکن Ostrich VPN

آدرس IP و مکان جغرافیایی خود را مخفی کنید.
هنگام متصل شدن به نقطه اتصال Wi-Fi ایمن بمانید.
با یک ضربه این اپلیکیشن را به سادگی راه اندازی کنید.
اتصال پایدار و سریع
دسترسی به اینترنت خصوصی
کاهش لگ بازی و سرعت بخشیدن به بازی های موبایل
انتخاب خودکار سرور
اتصال به سرور ها به صورت کاملا رایگان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *