دانلود فیلتر شکن رایگان‌ Ouss Vpn برای آیفون


دانلود فیلتر شکن رایگان‌ Ouss Vpn برای آیفون

دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Ouss Vpn بدون قطعی

ما می خواهیم امروز به شما یک فیلتر شکن پرسرعت را معرفی کنیم که اگر آن را نصب کنید به سادگی می توانید تمام سایت های موجود در کشور را رفع فیلتر کنید. و به محتوای مورد علاقه خود در کوتاه ترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنید. این فیلتر شکن پرسرعت Ouss Vpn نام دارد. که اگر به یکی از سرور های آن متصل شود دیگر هیچ فیلترینگی برای شما وجود نخواهد داشت. پس می توانید با خیال راحت این برنامه ایمن و قوی را توسط لینک های مستقیم برای خود نصب و به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

امنیت بالا و حفظ حریم خصوصی با برنامه Ouss Vpn

امنیت حریم شخصی کاربران برای این برنامه بسیار اهمیت دارد. به گونه‌ای که این وی پی ان اقدامات گوناگونی در این راستا در نظر گرفته است. و برای افزایش امنیت حریم شخصی کاربران بسیار تلاش می‌ کند. یکی از مهم‌ ترین اقدامات این برنامه برای افزایش حریم خصوصی کاربران ایجاد یک شرایط راحت و ایمن برای مرور آن ها می باشد.

به گونه ای که این برنامه متعهد می‌ شود به هیچ عنوان هیچ نظارتی بر مرور آنلاین کاربران خود نداشته باشد. همچنین این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور و اطلاعات خصوصی کاربران را ذخیره نمی کند و یا در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد.

Screenshot image

استفاده بدون محدودیت از برنامه Ouss Vpn

شما برای استفاده کردن از این برنامه و خدمات آن هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. بدین معنا که شما می توانید به راحتی در هر زمان از شبانه روز از خدمات استفاده کنید و به سرور های این برنامه متصل شوید. و از آن برای دور زدن محدودیت ها استفاده کنید.
لازم به ذکر است که تمامی خدماتی که این برنامه به شما ارائه می کند رایگان بوده و شما نیاز به پرداخت هزینه برای برخورداری از این امکانات نخواهید بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *