دانلود فیلتر شکن OVPN برای ویندوز 


دانلود فیلتر شکن OVPN برای ویندوز 

برنامه پرسرعت او وی پی ان برای اندروید

اگر به دنبال راهی برای دور زدن محدودیت های اعمال شده بر اینترنت میباشید تا بتوانید از اینترنت آزادانه و پرسرعت استفاده کنید، استفاده از برنامه OVPN بهترین راه برای شما خواهد بود. با استفاده از این برنامه دیگر از هیچ خدمتی محروم نخواهید بود. بلکه میتوانید به راحتی و بدون هیچ دردسری با دور زدن فیلترینگ و فایروال سایت ها و برنامه های مسدود شده از محتوای آن ها به راحتی استفاده کنید و از آنها بهره ببرید.

درواقع برنامه او وی پی ان برای شما اینترنت نامحدود و پرسرعت را فراهم میکند. شما از این وی پی ان میتوانید برای دسترسی به خدمات برنامه های فیلتر شده هم چون تلگرام و اینستاگرام و غیره استفاده کنید. و از خدمات بی نظیر آن لذت ببرید. همچنین میتوانید از آن برای بازی کردن نیز استفاده کنید. چرا که موجب کاهش پینگ شما هنگام بازی کردن میشود و تجربه ی یک گیم پلی عالی را برایتان به ارمغان می آورد.

خدمات رایگان فیلتر شکن OVPN

تمامی خدمات ارائه شده توسط این وی پی ان رایگان بوده و شما برای برخورداری از این خدمات بی نظیر نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. و میتوانید به راحتی از این خدمات بی نظیر به صورت رایگان استفاده کنید. شما با استفاده از این برنامه دیگر به برنامه های مشابه نیازی نخواهید داشت. چرا که این برنامه ویژگی های یک وی پی ان خوب را یک جا داراست.

Screenshot image

مرور ایمن و ناشناس با OVPN

این برنامه با مخفی کردن آی پی شما هنگام استفاده از این برنامه و اتصال به سرور هایش برای شما مروری ایمن و ناشناس را فراهم میکند. به این گونه که با جایگزین کردن IP سروری که به آن متصل شده اید به جای آی پی اصلی شما موجب میشود که مکان جغرافیایی شما ناشناس باقی بماند. این ویژگی به شما امکان مروری ناشناس و ایمن را میدهد که میتوانید با استفاده از آن مروری آزادانه و بدون محدودیت را تجربه کنید. چرا که دیگر فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهند بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *