دانلود نسخه جدید فیلتر شکن OvpnSpider + رایگان


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن OvpnSpider + رایگان

فیلتر شکن اندروید او وی پی ان اسپایدر با لینک مستقیم

محدودیت های اینترنتی امروزه برای ما به مشکلی غیرقابل‌ تحمل تبدیل شده است. چرا که ما برای دسترسی به ساده ‌ترین خدمات اینترنتی نیز با محدودیت مواجه هستیم. پس نیاز به فیلتر‌ شکنی داریم که بتواند تمامی این فیلترینگ را دور بزند و دسترسی به خدمات مورد نیازمان را ممکن سازد.
فیلتر شکن OvpnSpider این قابلیت را دارا می باشد و به ما اینترنتی آزاد و بدون محدودیت را هدیه می کند. در نتیجه ما با استفاده از این برنامه به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود از اینترنت بدون محدودیت برخوردار می شویم.

 

Screenshot image

مرور ناشناس و ایمن با فیلتر شکن OvpnSpider

علاوه بر سرعت بسیار بالایی که این فیلتر شکن دارد. به کمک این برنامه بی نظیر شما می توانید مروری ناشناس و ایمن را بدون پرداخت هزینه ای تجربه کنید. چرا که این برنامه هنگام اتصال ما به سرور هایش آی پی حقیقی دستگاهمان را پنهان می کند و آی پی سروری را که به آن متصل شده ایم را جایگزین آن می کند. در نتیجه موقعیت جغرافیایی ما به صورت مجهول در می آید و هیچ کدام یک از فعالیت‌ های آنلاین ما قابل ردیابی نخواهد بود.

نحوه اتصال به سرور های فیلتر شکن OvpnSpider

ما می توانیم از دو طریق به سرور های پر تعداد و بینظیر این برنامه متصل شویم. یا می توانیم از طریق استفاده از اتصال خودکار این برنامه به سرور هایش متصل شویم. یا می توانیم به صورت دستی سرورمان را انتخاب کنیم.
برای اتصال خودکار کافیست بر روی دکمه اتصال خودکار موجود در برنامه کلیک کنید. سپس این برنامه موقعیت جغرافیایی ما را شناسایی می کند و ما را به نزدیک ترین و باکیفیت ترین سرور موجود متصل می کند. برای انتخاب دستی ما باید به سرور های موجود در این برنامه مراجعه کنیم و با توجه به سرعت آن ها، کشور مورد نظرمان را انتخاب کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *