دانلود فیلتر شکن paint VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن paint VPN برای آیفون

دانلود برنامه paint VPN با لینک مستقیم + نسخه اصلی

برای گشت و گذار کردن در سرتاسر جهان و استفاده از تمامی خدمات روز دنیا شما می‌‌ توانید از فیلتر شکن پرسرعت paint VPN استفاده کنید. با نصب این برنامه بر روی دستگاه‌ های مختلف خود می‌ توانید یک اینترنت نامحدود دریافت کنید. تا علاوه بر دسترسی به خدمات موجود در کشورتان به تمامی خدمات فیلتر شده در خارج از کشور به راحتی دسترسی پیدا کنید.

دارای محیطی جذاب

هنگامی که این فیلتر شکن را نصب می‌‌ کنید در ابتدا با محیطی زیبا و جذاب روبرو می‌ شوید. که کاربران را به خود جذب می‌ کند. علاوه بر اینکه این محیط بسیار زیبا است، ساده هم است. تا تمامی کاربران بتوانند به راحتی از خدمات این فیلتر شکن استفاده کنند و به سرور های پرسرعتش متصل شوند.

Screenshot image

تست سرعت سرور های برنامه paint VPN

این فیلتر شکن سرور های متعددی دارد که با اتصال به آن ها ما می‌ توانیم فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهیم. وقتی به این سرور ها متصل شدیم، می‌ توانیم با استفاده از تست سرعت متوجه شویم که سرعت سرور ما به چه صورتی است. که اگر ضعیف بود بتوانیم آن را عوض کنیم. علاوه بر آن در این برنامه فعالیت‌ های ما نمایش داده می‌ شود تا متوجه شویم که با سرور متصل شده چه مقدار موارد دانلود و آپلود می‌‌ کنیم. در این صورت می‌ توانیم متوجه اینترنت مصرفی خود بشویم.

Screenshot image

اتصال خودکار به قوی ترین سرور برنامه paint VPN

متصل شدن به سرور های این برنامه همانطور که گفته شد اصلاً کار سختی نیست. زیرا این برنامه یک گزینه دارد که به آن گزینه اتصال خودکار می‌‌ گویند. که اگر شما آن را لمس کنید در یک چشم به هم زدن می‌ توانید به پرسرعت‌ ترین سرور این برنامه متصل شوید. در این صورت می‌ توانید فعالیت‌ های خود را انجام دهید و وقتی کارتان با این برنامه تمام شد دوباره بر روی همین گزینه ضربه بزنید تا اتصال شما قطع شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *