دانلود VPN Pakistan برای اندروید


دانلود VPN Pakistan برای اندروید

دانلود فیلترشکن پاکستان با لینک مستقیم

دانلود VPN Pakistan برای اندروید! سبلام رفقا ، حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با وی پی انی از کشوری که فکرشم نمیکنید! یه وی پی ان برای کشور پاکستان!

شاید شنیدن اینکه اسم یه وی پی ان پاکستان باشه یکم عجیب به نظر بیاد و این کشور آخرین کشوری باشه که ازش انتظار فیلترشکن دارید! ولی خب همونطور که میبینید این کشور هم وی پی ان خودشو داره و لوگو این وی پی ان هم از پرچم پاکستان ساخته شده. البته به جز پاکستان، از کشور های مختلفی در این وی پی ان سرورهای مختلف وجود داره و فقط محدود به پاکستان نیست! حتی سازندگان این وی پی ان هم پاکستانی نیستن! پس چرا اسم این وی پی ان پاکستانه؟ نمیدونیم!

چیزی که میدونیم اینه که سازندگان این وی پی ان، وی پی ان های مختلفی با اسم و پرچم کشور های مختلف ساختن و در گوگل پلی برای دانلود قرار دادن و طراحی و محتوای ظاهری همشون هم یکیه! حتی توضیحاتی که سازندگان برای وی پی انشون نوشتن هم تماما کپی شده از همدیگست و فقط اسم کشور ها توش عوض شدن! احتمالا سرور های همه این وی پی ان ها یکیه و این کارو کردن تا با زیاد کردن تعداد وی پی ان ها، تعداد دانلود برنامه هاشون بالا بره و از اون طرف درامد بیشتری کسب کنن و در واقع این فقط یه تکنیک فروش و بازاریابیه!

در کل فیلترشکن پاکستان هم یه وی پی ان رایگانه و هیچ محدودیت حجمی یا زمانی نداره! شما میتونید با این وی پی ان ایپی ادرس های مختلفی رو بگیرید و با امنیت بیشتری به کاراتون در دنیای اینترنت برسید. همچنین وی پی ان برای عبور از فیلترینگ هم استفاده میشه و با یه کلیک میتونید به دنیای اینترنت آزاد متصل بشید و از برنامه ها و وبسایت های مختلف استفاده کنید. اگر قبلا از این وی پی ان استفاده کردید، تجربه کار با این وی پی ان رو در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بزارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *