دانلود Pakistan VPN از گوگل پلی بدون ‌فیلتر شکن


دانلود Pakistan VPN از گوگل پلی بدون ‌فیلتر شکن

نصب برنامه Pakistan VPN برای گوشی همراه

فیلتر شکن خارجی Pakistan VPN یکی از برنامه ‌هایی است که به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید در اینترنت با خیال راحت به خدمات فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. چرا که از قدرت نسبتاً مناسبی برخوردار است و دارای سرور های مخصوص در کشور پاکستان می باشد. که می‌ تواند بسیاری از محدودیت‌ ها را از بین ببرد. و به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید از خدمات موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده استفاده کنید.

برنامه Pakistan VPN مناسب برای انجام بازی های آنلاین

یکی از مهم ترین خدماتی که شما می‌ توانید به کمک این برنامه به راحتی از آن برخوردار شوید. استفاده از بازی‌ های فیلتر شده می‌ باشد. از آنجایی که این برنامه قادر است پینگ شما را تا حد مناسبی کاهش دهد. می‌ تواند علاوه بر رفع محدودیت بازی ‌های فیلتر شده، یک گیم پلی زیبا و روان را نیز به شما هدیه کند، بدون اینکه هنگام انجام بازی دچار تاخیر و لگ شوید.

Screenshot image 5

امنیت برنامه Pakistan VPN در چه سطحی قرار دارد؟!

امنیت فاکتور بسیار مهم و ضرری است که بدون آن ما نمی‌ توانید از خدمات اینترنتی به صورت مطمئن استفاده کنید. چرا که امکان دارد تحت تاثیر خطرات احتمالی اطلاعات خصوصیتان در معرض خطر قرار بگیرند.
اما شما می‌ توانید از این برنامه با خیالی راحت استفاده کنید. چرا که این برنامه الفبای امنیت فیلتر شکن ‌ها یعنی رمزگذاری کردن داده‌ ها هنگام انتقال را رعایت کرده و برای شما اتصالی مطمئن و قدرتمند را ایجاد کرده است. تا بتوانید با خیالی راحت ‌تر در اینترنت جستجو کنید.

Screenshot image 8

این فیلتر شکن یکی از برنامه‌ های موجود در گوگل پلی است که شما می‌ توانید به راحتی برای دستگاه خود آن را نصب کنید.
همچنین گفتنی است که نوع کیفیت اتصالی که این برنامه در اختیار شما قرار می‌ دهد بستگی به اینترنت مصرفی دارد. و اگر اینترنت سازگار با سرور ها را داشته باشید، اتصالی مناسب را تجربه خواهید کرد. به طور کلی این برنامه امتیاز متوسط رو به پایین یعنی ۳/۴ را از کاربران دریافت کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *