دانلود فیلتر شکن Pani VPN برای آیفون + رایگان


دانلود فیلتر شکن Pani VPN برای آیفون + رایگان

فیلتر شکن نامحدود پانی وی پی ان برای اندروید

فیلتر شکن Pani VPN یک سرویس ارائه دهنده ی خدمات وی پی ان می باشد. که دارای سرور های بسیار قدرتمند است که به شما برای رفع انسداد سایت‌ ها و برنامه‌ های مسدود شده کمک می کند . همچنین شما می توانید برای انجام دادن تمامی کار های روزانه خود از این فیلتر شکن استفاده کنید، بدون اینکه دچار افت سرعت بشوید.

رمزگذاری اتصالات شما با برنامه Pani VPN

پانی وی پی ان برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما، اتصالات اینترنت شما را رمزگذاری می‌ کند. همچنین به شما کمک می کند که با هر نوع اتصالی که دارید مروری ایمن و مطمئن را تجربه کنید. بنابراین شما به کمک این فیلتر شکن بی نظیر می توانید مروری کاملا ایمن را تجربه کنید. چرا که این وی پی ان هنگام مرور شما در سایت ها، تمامی اتصالات شما را رمزگذاری می کند.

Screenshot image

حفظ حریم خصوصی شما

این برنامه به حریم خصوصی شما احترام زیادی می گذارد و هنگام استفاده شما از این برنامه به هیچ عنوان بر فعالیت آنلاین شما نظارتی را انجام نمی دهد. همچنین به هیچ عنوان سوابق مرور شما را ذخیره نمی کند و اطلاعات شخصی شما را با دیگران به اشتراک نمی گذارد. بنابراین شما می توانید با خیالی راحت با استفاده از این وی پی ان به مرور در اینترنت بپردازید بدون اینکه هیچ گونه خطری شما را تهدید کند.

سرعت بالا و اتصال راحت به سرور های برنامه Pani VPN

این برنامه از سرعت فوق العاده ای بهره مند است و می توانید با استفاده از آن بدون هیچ افت سرعتی مروری راحت و سریع را تجربه کنید. دلیل سرعت بالای این برنامه وجود سرور های بی نظیرش می باشد. که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و برای کاربران سرعت فوق العاده و اتصالی پایدار را فراهم می کنند. تا تجربه ای بی نظیر از یک مرور سریع و مطمئن را به کاربران هدیه کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *