دانلود فیلتر شکن ParsVPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن ParsVPN برای گوشی همراه

دانلود فیلتر شکن پارس وی پی ان با لینک مستقیم

همانطور که همه شما می‌ دانید امروزه فیلترینگ شدیدی بر اینترنت اعمال شده است. بنابراین شما نیاز دارید تا بتوانید این محدودیت ‌ها را دور بزنید تا از خدمات دلخواهتان توانایی استفاده را داشته باشیم. بنابراین بهترین راه برای استفاده از این خدمات پیدا کردن راه حل مناسب می‌ باشد. راه حلی که بتواند دسترسی به این خدمات مسدود شده را برای شما به ارمغان بیاورد. تا بتوانید در هر زمانی که بخواهید وارد انواع سایت ها و برنامه های فیلتر شده شوید و از خدمات آن ها استفاده کنید. یکی از فیلتر شکن های موجود در بازار ParaVPN می باشد.

Screenshot image

فیلتر شکن پارس وی پی ان را از کجا تهیه کنیم؟

دسترسی به این برنامه بسیار ساده و آسان است چرا که شما می توانیم به راحتی و بدون هیچگونه مشکلی این برنامه را از طریق سرچ گوگل پلی پیدا کنید و آن را نصب کنید.

رابط کاربری برنامه ParsVPN

رابط کاربری این برنامه ساده و با طراحی یکنواخت می باشد و ترکیب رنگ چندان زیبایی ندارد. استفاده از این فیلتر شکن نسبتا پیچیده تر از سایر فیلتر شکن هاست. بنابراین شما ابتدا باید نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید.

Screenshot image

دارای خدمات رایگان

این برنامه یک ارائه دهنده ی پروکسی رایگان است. بنابراین شما برای استفاده از آن نیازی به هزینه نخواهید داشت و می توانید با خیالی راحت و به صورت کاملا رایگان از این برنامه استفاده کنید.

سرعت بالا و نامحدود فیلتر شکن ParsVPN

طبق گفته سازندگان این برنامه، سرعتی که برای شما فراهم می کند قابل قبول بوده و می توانید بدون هیچ مشکلی در اینترنت گشت و گذار کنید. و با استفاده از سرعت آن، قوی ترین نوع محدودیت ها را دور بزنید.

امنیت موجود در برنامه پارس وی پی ان

اطلاعاتی در مورد امنیت این برنامه در دسترس نیست. بنابراین استفاده از این فیلتر شکن برای شما ریسکی خواهد بود. چرا که هیچ اطلاعاتی از این مورد نداریم.

به طور کلی گزینه های بسیار بهتری برای ما وجود دارد. بنابراین بهتر است به جای کار ندانسته از فیلتر شکن های محبوب تر و پرسرعت تر استفاده کنیم. همچنین این برنامه تنها ده هزار بار دانلود شده است و امتیازی برای آن ثبت نشده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *