روش نصب و استفاده از Passport VPN بدون محدودیت


روش نصب و استفاده از Passport VPN بدون محدودیت

دانلود فیلتر شکن Passport VPN برای گوشی اندرویدی

تعداد فیلتر شکن‌ ها روز به روز در حال افزایش پیدا کردن می باشد و دلیل این امر زیاد شدن محدودیت‌ هاست. اما تمامی فیلتر شکن‌ های تازه وارد از قدرت بالا برخوردار نمی‌ باشند و اصلاً نمی‌ توانید به آن ها متصل شوید.
یکی از این برنامه‌ ها فیلتر شکن Passport VPN نام دارد. که این برنامه یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در برنامه گوگل پلی است. که شما می‌ توانید آن را برای دستگاه‌ های اندرویدی خود نصب کنید.

مشاهده عدم وجود سرور ها برای متصل شدن به برنامه Passport VPN

همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد، این برنامه فاقد هرگونه سرور در لیست سرور هایش می‌ باشد. که این موضوع باعث شده است که شما نتوانید به راحتی از خدمات این برنامه استفاده کنید.
چرا که اصلاً سروری برای متصل شدن وجود ندارد. و این مورد بسیار عجیب و غیر قابل قبول است. چون با وجود این شرایط این برنامه به درد شما و هیچ کاربر دیگری نخواهد خورد.

برخورداری از محیطی زیبا و کامل

اما هنگامی که وارد این برنامه می‌ شوید با یک نکته مثبت مواجه می‌ شوید و آن هم رابط کاربری بسیار مناسب و حرفه‌ ای این برنامه است. که استفاده از خدمات موجود در برنامه را برای شما راحت‌ تر کرده است.
همانطور که گفته شد سرور ها در این برنامه ناپدید شده اند و هیچگونه سروری برای شما وجود ندارد.
اما شاید در آپدیت‌ های بعدی این برنامه، این مشکلات را برطرف کند و یک فیلتر شکن قدرتمند و مناسب برای شما به ارمغان بیاورد.

قابلیت تست سرعت در برنامه Passport VPN

این برنامه دارای قابلیتی است که شما در صورت متصل شدن به سرور ها می‌ توانستید سرعت اتصال خود را هنگام آپلود و دانلود محتوا ها اندازه‌گیری کنید. این ویژگی کمک بسیار شایانی به شما جهت انتخاب بهترین سرور برای برقراری اتصال می کند. تا شما بتوانید بهترین تجربه را با انتخاب بهینه ترین سرور داشته باشید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *