وی پی ان PassVPN نسخه اصلاح شده برای اندروید


وی پی ان PassVPN نسخه اصلاح شده برای اندروید

فیلتر شکن رایگان PassVPN برای دسترسی نامحدود به اینترنت

هزاران فیلتر شکن مختلف در بازار وجود دارند. اما همه آن ها نمی‌ توانند از کیفیت بالایی برخوردار باشند و پس از مدتی از کار می‌ افتند. یکی از برنامه‌ هایی که خیلی از اوقات می‌ تواند اتصالی مناسب برای شما به منظور رفع انسداد محدودیت ‌های اینترنتی ایجاد کند، برنامه PassVPN می‌ باشد.
این برنامه که یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در گوگل پلی است. را می‌ توانید به راحتی از طریق همین برنامه، دانلود و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

سرور های پرتعداد و جهانی با سرعت های متفاوت

این برنامه از تعداد نسبتاً زیادی سرور برخوردار است. همانطور که در تصویر می‌ بینید در اکثر نقاط اروپا این برنامه سرور دارد.
اما نکته‌ ای که در این میان وجود دارد این است که گاهی اوقات این سرور ها به طور کامل از دسترس خارج می‌ شوند. و همین موضوع این فیلتر شکن را دارای یک نقطه ضعف بسیار بزرگ کرده است.

Screenshot image

نصب نسخه به روز رسانی شده برنامه PassVPN

طراحان و نویسندگان این برنامه در ابتدای سال جدید میلادی آپدیت جدید برنامه را به بازار ارائه کردند. و سعی کردند که تمامی نقطه ضعف نسخه‌ های پیشین را از بین ببرند.
شما می‌ توانید با دانلود این آپدیت برنامه از خدمات بهتر و با کیفیت مناسب برخوردار شوید. یا اگر این برنامه را از پیش بر روی دستگاه خود نصب داشتید. می‌ توانید به راحتی آن از طریق برنامه گوگل پلی آپدیت کنید.

Screenshot image

سطح امنیت فیلتر شکن PassVPN

این برنامه از الفبای امنیتی فیلتر شکن ‌ها یعنی رمزگذاری داده ‌ها هنگام انتقال برخوردار نیست. که همین موضوع امنیت سایبری شما را تا حد زیادی در اینترنت کاهش می‌ دهد. و مرور شما را پر از ریسک خواهد کرد. اما قابلیت خوبی که این برنامه دارد. این است که شما می‌ توانید داده ‌های ذخیره شده توسط برنامه را حذف کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *