دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن PaygVPN


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن PaygVPN

فیلتر شکن جدید PaygVPN برای ویندوز

یکی از برنامه هایی که به شما کمک می کند که بتوانید محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید و به هرچه که بخواهید دسترسی داشته باشید، فیلتر شکن PaygVPN می باشد. این برنامه با شکستن قفل سایت ها و برنامه های مسدود شده این امکان را برای شما فراهم میکند که به تمامی فضای اینترنت دسترسی داشته باشید. همچنین به واسطه ی سرعت بینظیری که دارد و با اتصال پایداری که برای شما برقرار میکند. امکان تماشای فیلم ها با بهترین کیفیت را برای شما فراهم می کند.

این برنامه کاملا رایگان بوده و تمامی خدماتی را که برای کاربران ارائه میکند به صورت رایگان میباشد. و شما برای بهره بردن از این فیلترشکن بی نظیر نیازی به هزینه کردن ندارید.

حفظ حریم شخصی با PaygVPN

برنامه PaygVPN به حفظ حریم خصوصی کاربرانش معروف است و بهترین اقدامات را در این راستا انجام میدهد. بنابراین هنگامی که از آن استفاده میکنید، دیگر نیازی به نگرانی در خصوص لو رفتن و سو استفاده از اطلاعات خصوصی نمی باشد. علاوه بر آن این برنامه متعهد میشود که به هیچ عنوان هیچ اطلاعات و یا سوابقی را از شما ذخیره نکند. و یا در دسترس اشخاص ثالث قرار ندهد. همچنین گفتنی است که هیچ گونه نظارتی بر فعالیت آنلاین شما صورت نمیگیرد. به گونه ای که هیچ کس از فعالیت های آنلاین شما خبری نخواهد داشت.

Screenshot image

عملکرد آنتی ویروسی فیلتر شکن PaygVPN

یکی از خصوصیات بی نظیر این وی پی ان، محافظت از دستگاه شما می باشد. این برنامه ضمن رمزگذاری اتصالات شما برای جلوگیری از هک شدن دستگاهتان به عنوان یک آنتی ویروس نیز عمل میکند. و هنگامی که شما قصد ورود به سایت های مخرب و یا فیشینگ را داشته باشید، با جلوگیری کردن از این کار موجب محافظت شما میشود. همچنین اگر ناخواسته قصد نصب بد افزار ها را داشته باشید با نشان دادن اعلان اخطار از این کار شما جلوگیری کرده و مانع از آسیب دیدن دستگاه شما میشود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *