فیلترشکن جدید Pegasus vpn برای ايرانسل


فیلترشکن جدید Pegasus vpn برای ايرانسل 

اموزش اتصال پایدار و بدون هیچ گونه قطعی به فیلتر شکن Pegasus vpn

یکی از فیلتر شکن‌ های پرسرعت در کشور ما با نام بامزه به نام Pegasus vpn توانسته است نظر کاربران را به خود جلب کند. چون این فیلتر شکن از سرور های نامحدود و پایداری استفاده می‌ کند. و چون کاربران این برنامه زیاد نیستند ترافیک بر روی این سرورها اعمال نمی‌ شود. پس وقتی شما از این فیلتر شکن استفاده می‌ کنید می‌ توانید انواع محدودیت‌ ها را از بین ببرید.به گونه‌ای که این فیلتر شکن به شما کمک می‌ کند تا بتوانید خدمات محدود شده در کشور از جمله سایت‌ ها و اپلیکیشن‌ هایی مانند تلگرام، واتساپ، یوتیوب و اسنپ چت بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

فیلترشکن Pegasus vpn با سرور های پیشنهادی

وقتی که شما می‌ خواهید به سرور های این برنامه متصل شوید بهتر است که خودتان به صورت دستی سرورها را انتخاب کنید. و وقتی شما وارد لیست سرورها می‌ شوید در صدر این لیست سرور هایی را مشاهده می‌ کنید که به عنوان پیشنهادی برای شما قرار داده شده‌اند و سرعت و کیفیت بالاتری دارند. که بهتر است که از این نوع سرورها استفاده کنید، چون متناسب با نوع اینترنت شما تنظیم شده‌اند.البته این فیلتر شکن سرورهای دیگری دارد که سرعت آن ها به صورت دقیق در کنارشان نمایش داده شده است که در صورت نیاز می‌ توانید به آن کشورها متصل شوید.

فیلتر شکن Pegasus vpn اتصال با انواع اینترنت

همانطور که در بالاتر به این موضوع اشاره شد یکی از ویژگی‌ های عالی که این برنامه دارد این است که با انواع اینترنت‌ ها سازگاری دارد. و ما می‌ توانیم با ایرانسل، رایتل و همراه اول به این فیلتر شکن پرقدرت متصل شویم.این وی پی ان به شما کمک می کند تا بدون هیچ محدودیتی بازی های دلخواهتان را که قبلا به علت سرعت پایین یا فیلتر بودن به آن دسترسی نداشتید ، با سرعت بالا بر روی ویندوز یا گوشی خود نصب کنید .

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *