دانلود فیلتر شکن Pen VPN برای استفاده از واتساپ


دانلود فیلتر شکن Pen VPN برای استفاده از واتساپ

نصب Pen VPN نسخه جدید برای موبایل

یکی از فیلتر شکن ‌های نسبتاً جدید موجود در بازار فیلتر شکن Pen VPN می‌ باشد. این برنامه که با هدف ارائه خدمات سریع در بالاترین کیفیت به کاربران طراحی شده است. به راحتی از طریق گوگل پلی قابل دانلود برای انواع گوشی های اندرویدی می باشد. و شما می توانید به کمک آن انواع محدودیت های اعمال شده بر خدمات مورد نیازتان را رفع کنید.

کاربران کم تعداد برنامه Pen VPN

این فیلتر شکن به دلیل اینکه به تازگی به بازار ارائه شده است و ناشناخته می‌ باشد کاربران چندان زیادی ندارد.
به طور کلی تنها هزار نفر از طریق گوگل پلی این برنامه را دانلود و نصب کرده اند. بنابراین می‌ توان نتیجه گرفت که به دلیل تعداد کم کاربران ترافیکی که بر سرور های این برنامه اعمال می‌ شود. بسیار کمتر از فیلتر شکن‌ های معروف خواهد بود. پس ممکن است سرعتی که برای شما ایجاد می‌ شود از لول بالایی برخوردار باشد و بسیار سریع‌ تر از سایر فیلتر شکن‌ ها باشد.

Screenshot image

Screenshot image

حریم خصوصی ایمن با امنیت بسیار بالا

این برنامه از حریم خصوصی بسیار مطمئن و ایمنی برخوردار است. چرا که از به روز ترین خدمات امنیتی برای افزایش امنیت شما هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت استفاده می‌ کند.
بنابراین هنگامی که از این برنامه استفاده می‌ کنید می‌ توانید با خیالی راحت وارد انواع سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده بشوید. و به راحتی در اینترنت از تمامی ظرفیت‌ های آن لذت ببرید.

دسترسی به خدمات باکیفیت در بستری مناسب توسط Pen VPN

این برنامه برای راحتی کار شما بهترین رابط کاربری را طراحی کرده است. تا شما بتوانید تنها با چند کلیک ساده به سرور های آن متصل شوید و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.
همچنین گفتنی است که خدمات این برنامه کیفیت لازم به منظور رفع انسداد حتی شدید ترین محدودیت‌ ها مانند فیلترینگ اعمال شده بر شبکه ‌های اجتماعی معروف نظیر تلگرام را دارا است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *