دانلود و نصب تلگرام فارسی پیشرفته برای اندروید


دانلود و نصب تلگرام فارسی پیشرفته برای اندروید

دانلود telegram فارسی پیشرفته با لینک مستقیم

دانلود و نصب تلگرام فارسی پیشرفته برای اندروید! سلام رفقا چطورید؟

تلگرام!  پیامرسان و شبکه اجتماعی آبی رنگ روسی معروف و محبوب ایران و شاید حتی جهان! تلگرام تا قبل از فیلتر شدن محبوب ترین و پر استفاده ترین پیامرسان ایران بود تا اینکه به دلایل نامعلومی فیلتر شد. البته حتی با فیلترشدنش هم از محبوبیتش کاسته نشد و مردم دوباره با فیلترشکن ها به استفاده از این پیامرسان رو اوردن! بعد ها تلگرام قابلیت اتصال با پروکسی رو هم به اپلیکیشن خودش اضافه کرد و کار رو راحت تر هم کرد! دیگه میشد بدون روشن کردن فیلترشکن، فقط با پروکسی از داخل خود نرم افزار به این پیامرسان متصل شد. راجع به پروکسی تلگرام قبلا تو پست دیگه ای کامل توضیح دادیم.

اما حین ماجرای فیلترینگ تلگرام و این داستانا یسری نسخه بدون فیلتر یا با امکانات بیشتر از تلگرام منتشر شد که بعضیا چون این نسخه ها فیلتر نبودن، شروع به نصب و استفاده از این نسخه ها کردن.

اما پیشنهاد ما اینه که اصلا از این نسخه ها استفاده نکنید! چرا؟

اگر دقت کرده باشید این نسخه ها تو منابع معتبری مثل گوگل پلی یا اپ استور پیدا نمیشن! دلیلش چیه؟ بدلیل اینکه توسعه دهندگان این نسخه ها خود تلگرام نیست و اینها نسخه های غیر رسمی از تلگرامن که تازه معلوم نیست بتونن از از پروتکل های امنیتی و حفظ حریم شخصی گوگل پلی و اپ استور و … بربیان. یعنی امنیت این نسخه ها به هیچ وجه تایید شده نیست! و بعید نیست اگر اطلاعات شخصی شما درز کنه!

بنابراین اگر میخواید از تلگرام استفاده کنید حتما و حتما از نسخه اصلی که از گوگل پلی یا اپ استور ارائه میدن بهره ببرید.

همچنین اگر برای استفاده از تلگرام و یا دانلودش نیاز به فیلترشکن یا پروکسی دارید کافیه یه گشتی تو سایت ما بزنید تا به جواب دلخواهتون برسید!

تا پست بعدی ، فعلا رفقا!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *